با ايجاد نشاط اجتماعي و اميد به آينده ميتوان از اعتياد پيشگيري كرد

newsitem

ششمين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان اشكذر در روز گذشته به رياست «شيباني» معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي فرماندار و با حضور اعضاي شورا در محل فرمانداري اين شهرستان تشكيل جلسه داد.

افتتاح دفتر كارگزاري صندوق بيمه اجتماعي كشاورزان ،روستاييان ،و عشايري در ابراهيم آباد رستاق

newsitem

آيين افتتاح دفتر كارگزاري صندوق بيمه اجتماعي كشاورزان ،روستاييان ،و عشايري با حضور امام جمعه رستاق،فرماندارشهرستان ،مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،...

مقدمات واگذاري باغ وزير حجت آباد جهت احيا به بخش خصوصي فراهم مي باشد

newsitem

نشستي درروز سه شنبه در خصوص مرمت باغ وزير حجت آباد با حضور«محمد علي شاه حسيني» فرماندار اشكذر«پوردهقان»معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار ، در محل دفتر «فاطمي» مدير كل ميراث فرهنگي...

رتبه برتر شهرستان اشكذر در جذب تسهيلات اشغال زايي روستايي

newsitem

فرماندار اشکذر در نشست شورای اداری از کسب رتبه برتر شهرستان در جذب تسهیلات اشتغال زایی روستایی خبر داد و گفت : تمامی این تسهیلات در راستای ایجاد طرح های اشتغال زای مناطق روستایی و رونق بخشی به کار و...

بازدید فرماندار اشکذر از دو مرکز تحت پوشش بهزیستی

newsitem

فرماندار اشکذر با همراهی رئیس اداره بهزیستی شهرستان از واحد تولید پوشاک «همیار» و مرکز روزانه آموزشی و توان‌بخشی سالمندان «کوثر» بازدید کرد.

دستگاه‌ها از ظرفیت بخش غیردولتی استفاده کنند

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بر ضرورت بهره‌گیری از مشارکت مردمی و استفاده بیشتر از ظرفیت بخش غیردولتی در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام تأکید نمود.

فرماندار اشکذر با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان دیدار کرد

newsitem

فرماندار اشکذر در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بر ضرورت ایجاد روشنایی معابر شهری تأکید نمود.

درخواست حمایت از شرکت زامیاد برای بازسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و فرماندار اشکذر در دیدار با مدیرعامل شرکت خودروسازی زامیاد، حمایت این گروه خودروسازی را برای بازسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری استان و شهرستان خواستار شدند.

دیدار معاون عمرانی استاندار و فرماندار اشکذر با معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد، فرماندار اشکذر و شهرداران اشکذر و خضرآباد با معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور دیدار و گفتگو کردند.

پکیج تصفیه فاضلاب در مسکن مهر اشکذر اجرا می شود

newsitem

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر از تایید شورای فنی استان در خصوص اجرای پکیج تصفیه فاضلاب مسکن مهر شهر اشکذر خبر داد.

دیدار صمیمی فرماندار اشکذر با بازنشستگان رضوانشهری

newsitem

فرماندار اشکذر در نشستی صمیمی با بازنشستگان رضوانشهری، در خصوص مسائل و مشکلات کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی با آنها گفتگو و تبادل نظر کرد.

قبور شهدای اشکذر، رضوانشهر و فیروزآباد غبارروبی شد

newsitem

هم‌زمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس؛ قبور شهدای اشکذر، رضوانشهر و فیروزآباد غبارروبی شد.

ثبت اولین باشگاه کتاب‌خوانی کشور توسط یک دختر اشکذری

newsitem

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر از ثبت اولین باشگاه کتاب‌خوانی دوره‌ی سوم جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان کشور توسط خانم زهرا رحمانی از روستای شمسی رستاق شهرستان اشکذر خبر داد.

فرماندار اشکذر از دبیرستان نمونه الزهرا روستای صدرآباد بازدید کرد

newsitem

هم‌زمان با آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اشکذر با همراهی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری از دبیرستان نمونه دخترانه «الزهرا» روستای «صدرآباد» رستاق بازدید کرد.

پیام فرماندار اشکذر به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

newsitem

فرماندار اشکذر در پیامی ضمن ابراز تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی

newsitem

در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته «دفاع مقدس» بر ضرورت برجسته‌سازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و سمن‌ها تأکید شد.

اولویت نخست ستاد مبارزه با قاچاق، فرهنگ سازی است

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر اولویت نخست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان را فرهنگسازی دانست و بر بومی سازی برنامه های پیشگیری تأکید نمود.

تسریع در نصب دوربین کنترل سرعت جاده یزد خضرآباد

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان تعدد تصادفات منجر به فوت در جاده یزد خضرآباد بر ضرورت تسریع در روند نصب دوربین کنترل سرعت تاکید کرد.

اصرار بر هدف، عامل موفقیت تعاونی هاست

newsitem

محمد علی شاه حسینی در نشست با نمایندگان تعاونی های شهرستان گفت : استفاده از نیروهای جوان، خلاق و استمرار و اصرار بر هدف عامل موفقیت تعاونی هاست.

دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار اشکذر

newsitem

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار اشکذر دیدار و در خصوص تسریع در روند انتقال آب به بخش خضرآباد گفتگو و تبادل‌نظر کرد

نمایش 1 - 20 از 21 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 2