فرماندار اشکذر از کارمندان فرمانداری و بخشداری ها تجلیل کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و در آستانه عید سعید غدیر، فرماندار اشکذر در نشستی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد، از خدمات و تلاش آن‌ها تجلیل کرد.

مراسم گرامیداشت شهدای دولت در اشکذر برگزار شد

newsitem

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور امام‌جمعه رستاق، فرماندار اشکذر، جمعی از اعضای شورای اداری و آحاد مردم در مسجد روستای «چرخاب» برگزار شد.

فرماندار اشکذر با مردم روستاهای منطقه خمسیان دیدار کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت، فرماندار اشکذر و امام‌جمعه خضرآباد در دیداری صمیمی ضمن بررسی مسائل و مشکلات روستاهای مناطق خمسیان با مردم از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

گفتگوی ویژه فرماندار اشکذر با ایرنا یزد

newsitem

هم زمان با هفته دولت، «محمد علی شاه حسینی» ضمن حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد و ارائه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید با رئیس و خبرنگاران این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

دیدار صمیمی فرماندار اشکذر با سالمندان رضوانشهری

newsitem

هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت، فرماندار اشکذر ضمن حضور در مرکز توان‌بخشی برکت رضوانشهر با سالمندان در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

نشست شورای فرهنگ عمومی اشکذر برگزار شد

newsitem

نشست شورای فرهنگ عمومی و صیانت از حقوق شهروندی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امام‌جمعه و فرماندار اشکذر برگزار شد

سینما «خاطره» اشکذر به بهره‌برداری رسید

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار اشکذر سینما خاطره اشکذر به بهره‌برداری رسید.

قبور مطهر شهدای روستای چرخاب غبارروبی و عطرافشانی شد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور امام‌جمعه رستاق، فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان ضمن نثار گل، قبور مطهر 3 شهید روستای چرخاب غبارروبی و عطرافشانی شد.

فرماندار اشکذر با خانواده شهید کارمند دیدار کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و در قالب 8 گروه، فرماندار اشکذر و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان ضمن حضور در منازل شهدای شهرستان، با خانواده معظم شهید کارمند «علی‌اکبر عسکری» دیدار و گفتگو کرد.

بهره‌برداری و بازدید استاندار یزد از دو واحد سلولوزی در اشکذر

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور استاندار یزد، معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و فرماندار اشکذر واحد تولیدی آرمان سلولوز به...

هدف دولت، کاهش وابستگی اقتصادی برای پویایی بیشتر بخش خصوصی است

newsitem

«محمود زمانی قمی» با تأکید بر حمایت دولت تدبیر از پویایی بیشتر بخش خصوصی گفت: هدف دولت، کاهش وابستگی اقتصادی برای حضور گسترده بخش خصوصی است تا زمینه رشد و توسعه بیشتر اقتصادی فراهم شود.

42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان با حضور استاندار به بهره‌برداری می‌رسد

newsitem

فرماندار اشکذر در مصاحبه اختصاصی با ماهنامه «آوای اشکذر» از افتتاح 42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان در هفته دولت و با حضور استاندار خبر داد.

فرماندار و اعضای شورای اداری با امام‌جمعه اشکذر دیدار کردند

newsitem

هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با امام‌جمعه اشکذر دیدار کردند

دولتمردان در هفته دولت، عملکرد خود را به مردم بازگو کنند

newsitem

امام‌جمعه اشکذر در خطبه‌های نماز جمعه روز گذشته گفت: دوم تا هشتم شهریور به‌عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است که ضروری است دولتمردان در این هفته عملکرد خود را برای مردم بازگو کنند.

فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت

newsitem

فرماندار اشکذر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان «رجایی» و «باهنر» در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

معاون عمرانی فرماندار اشکذر از دو واحد تولید کاغذ بازدید کرد

newsitem

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر باهدف حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید، از دو واحد تولیدی صنعت کاغذ بازدید کرد.

رئیس جدید بهزیستی اشکذر معارفه شد

newsitem

آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید اداره بهزیستی شهرستان با حضور فرماندار اشکذر و مدیرکل این سازمان برگزار شد

دوره آموزشی قوانین ساخت‌وساز در روستاها برگزار شد

newsitem

دوره آموزشی قوانین و مقررات ساخت‌وساز و امور اراضی در روستاها با حضور کارشناسان استانداری، اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی و خضرآباد در سالن اجتماعات فرمانداری اشکذر برگزار شد

ضرورت حضور مدیران در روستاها و دیدار چهره به چهره با مردم

newsitem

فرماندار اشکذر بر ضرورت آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص دستاوردهای دولت تأکید کرد و خواستار افزایش دیدارهای چهره به چهره مدیران با مردم به‌ویژه در روستاها شد

نمایش 21 - 40 از 41 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 3