شناسه : 98596354
معاون فرماندار اشکذر؛


علیرضا ابوالحسنی در جریان بازدید از چند آرایشگاه زنانه که در راستای نشست‌های حقوق شهروندی و با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشکذر صورت گرفت اظهار داشت: بهبود وضعیت و نظارت بر ارائه خدمات هدف غایی بازدید از اصناف است
معاون فرماندار اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ علیرضا ابوالحسنی در جریان بازدید از چند آرایشگاه زنانه که در راستای نشست‌های حقوق شهروندی و با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشکذر صورت گرفت اظهار داشت: ارائه خدمات اصناف باید در راستای ارزش واقعی آن باشد تا حق‌وحقوق مشتریان حفظ گردد.

 

معاون فرماندار اشکذر بابیان اینکه ضروری است آرایشگاه‌ها و واحدهای صنفی رعایت نکات بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار دهند خاطرنشان کرد: بهبود وضعیت خدمات هدف غایی این قبیل بازدیدها است که لزوم همکاری اصناف را می‌طلبد.

 

ابوالحسنی با اشاره به لزوم نصب کارت بهداشت، نرخ نامه و پروانه کسب در محیط کار توسط واحدهای مختلف صنفی ادامه داد: تخلفات صنفی با نظارت بازرسان اصناف بررسی و با متخلفین مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

 

در این بازدید که کارشناسان اماکن، مرکز بهداشت و اداره صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند در خصوص نظارت بر فعالیت‌های مرتبط با حوزه کاری خود اقدام کردند.