یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 156681568


سرپرست فرمانداری اشکذر با اشاره به برگزاری آزمون کنکور سراسری به عنوان بزرگ ترین ماراتن علمی کشور از ادارات مرتبط شهرستانی درخواست کرد تا ضمن بازدید میدانی از محل،تمهیدات لازم برای ایجاد فضایی مناسب همراه با امنیت و آرامش را برای داوطلبان فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، دویست و چهل و پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با محوریت برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 98 و به ریاست سرپرست فرمانداری اشکذر در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

 

 

هادی هادی نسب به برگزاری کنکور سراسری به عنوان بزرگ ترین ماراتن علمی کشور اشاره و گفت: خانواده ها نتیجه زحمات  دوازده ساله فرزندانشان را در آزمون کنکور خواهند دید و باید تلاش کرد تا مقدمات برگزاری این آزمون را به نحو احسن در شهرستان فراهم کرد.

 

 

 

سرپرست فرمانداری اشکذر گفت: در شهرستان اشکذر تعداد 628 نفر دانش آموز در چهار رشته تحصیلی ادبیات و علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و ریاضی فیزیک در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای سیزدهم و چهاردهم تیرماه در سالن شادروان اسلامی و شهید مختاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان رقابت علمی خود را برگزار خواهند کرد.

 

 

 

وی از ادارات برق، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری، نیروی انتظامی و آبفا درخواست کرد تا ضمن بازدید میدانی از محل برگزاری کنکور سراسری، برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای آماده سازی امکانات و هم چنین فضایی مناسب همراه با امنیت و آرامش را برای داوطلبان کنکور سراسری شهرستان فراهم کنند.

 

 

 

ساماندهی نیروی انسانی مدارس جهت آغاز سال تحصیلی جدید و تبدیل به احسن نمودن املاک و مستغلات آموزش و پرورش شهرستان از محورهای دیگر مهم این جلسه بود که پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :