یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154096825


سرپرست فرمانداری اشکذر ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق بتوان از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود روزافزون فضای کسب و کار و اشتغال بهره مند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، " میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان اشکذر با حضور در دفتر سرپرست فرماندار اشکذر، با "هادی هادی نسب" دیدار کردند.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر در این دیدار به ارائه گزارشی از تعداد واحد های صنعتی و صنفی شهرستان و مسائل و مشکلات آنها پرداخت.

 

ایجاد مرکز رشد در شهرستان، تهیه پکیج اشتغال زایی شهرستان در حوزه صنعت و اصناف و شناسایی سرمایه گذار مناسب برای راه اندازی منطقه ویژه غذا و دارو شهرستان از جمله مهمترین مواردی بود که میثم فلاح به آن اشاره کرد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر ضمن استقبال از بیان نقطه و نظرات و هم چنین ارائه مشکلات در حوزه کاری صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق بتوان از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود روزافزون فضای کسب و کار و اشتغال بهره مند شد.

 

در پایان این جلسه اعتبار نامه فعالیت اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان اشکذر توسط سرپرست فرمانداری اشکذر به اعضا اعطاء شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :