شناسه : 124737865
امام‌جمعه خضرآباد تأکید کرد؛


امام‌جمعه خضرآباد با اشاره به لزوم توجه به طبقه مستضعف جامعه بر ضرورت افزایش تعاون و همکاری برای کاستن از محرومیت روستاهای این بخش تأکید کرد
امام‌جمعه خضرآباد تأکید کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه خضرآباد در نشست اردوی جهادی که با حضور جمع کثیری از مدیران دستگاه‌ها و به میزبانی روستای «هامانه» برگزار شد نهضت خدمت‌رسانی به مردم را عالی‌ترین عمل در شرایط حساس کنونی برشمرد.

 

حجت‌الاسلام «حسین غالبی» احسان و نیکی به دیگران را بر مبنای نص صریح قران از شاخصه‌های تقوا برشمرد و تصریح نمود: اکنون همکاری و تعاون برای کاستن از مشکلات مردم به‌ویژه در روستاهای این بخش مصداق عبادت است و این مهم از سوی هر ارگانی انجام گیرد شایسته تقدیر است.

 

وی با تأکید بر ضرورت همکاری همگانی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم بخش خضرآباد اظهار کرد: اکنون معاندین درصدد فشار به قشر ضعیف باهدف ایجاد انشقاق در بین دولت و ملت هستند که می‌طلبد مسئولین با بینش وسیع نسبت به رفع درخواست‌های مردم این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر نیز در این نشست با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در توجه افزون‌تر مسئولین به مردم عنوان داشت: ضروری است مسئولین با تلاش و کار مضاعف ضمن جلب رضایت حداکثری مردم نسبت به مرتفع نمودن دغدغه‌های شهروندان تلاش کنند.

 

«محمد شیبانی» با تأکید بر اهمیت همراهی و همکاری مردم با مسئولین در توسعه و پیشرفت روزافزون مناطق محروم افزود: دولت ضمن تأکید و استقبال استفاده از ظرفیت مردم و خیرین برای توسعه مناطق روستایی بر مشارکت همگانی به‌ویژه در انجام فعالیت‌های اجتماعی اصرار دارد.

 

وی اخلاق نیکو و پیگیری به‌منظور گره‌گشایی مشکلات مردم را به‌عنوان دو ویژگی بارز کارکنان دستگاه‌ها ضروری دانست و خاطرنشان کرد: کارمندان باید نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت شهروندان به‌کارگیرند و درصورتی‌که به هر علت نتوانستند مشکلات مردم را مرتفع نمایند با برخورد مناسب علت را توضیح دهند.

 

این مقام مسئول به هزینه‌های بالای سیستم اداری نیز اشاره کرد و صرفه‌جویی در انجام فعالیت‌های اداری به‌ویژه مصرف «آب» را در ایام پیشرو مورد تأکید قرارداد.