مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري يزد:
ايجاد فرصت‌های شغلي در روستاها درگرو تقويت و گسترش مشاغل خرد
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در نشست بررسی راهکارهاي توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری در روستاها اظهار داشت: ايجاد فرصت‌های شغلي در روستاها درگرو تقويت و گسترش مشاغل خرد است و این مهم در دستور کار این دفتر قرار دارد.
با حضور استاندار یزد؛
دفتر فرهنگي سازمان جهاد دانشگاهی استان افتتاح شد
هم‌زمان با برگزاری چهل و هشتمين گردهمايي معاونين پژوهشي جهاد دانشگاهي‌ سراسر كشور، با حضور «محمود زمانی قمی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان دفتر فرهنگي جهاد دانشگاهی در دانشگاه یزد افتتاح شد.
با حضور استاندار یزد برگزار شد:
همایش مدیران تولید و فنی کارخانجات کاشی و سرامیک ایران
با حضور «محمود زمانی قمی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان، همایش مدیران تولید و فنی کارخانجات کاشی و سرامیک ایران در دانشگاه یزد برگزار شد. تصاویر این رویداد را در ادامه ببینید:
استاندار يزد:
فرهنگيان و معلمان الگوي انسان سازي در جامعه هستند
استاندار يزد با حضور در درمانگاه فرهنگيان، از دستگاه ماموگرافي درمانگاه فرهنگيان يزد، كه به همت خير بزرگوار يزدي تهيه شده، بهره برداري نمود.
پيام استاندار محترم به مناسبت فرارسیدن هفته بسيج؛
زمانی قمی: بسيج نهادی است كه با تاروپود نظام درآمیخته است
استاندار یزد با صدور پیامی هفته بسیج را به عموم مردم استان به‌ویژه بسیجیان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس استان تبریک گفت و اظهار داشت: بسيج نهادی است كه با تاروپود اين نظام درآمیخته است و آیینه رشادت‌ها و حماسه‌هاست.
با حضور استاندار یزد؛
آیین تجلیل از کتابداران و کتاب‌خوانان برتر استان برگزار شد
با حضور استاندار یزد آیین گرامیداشت روز «کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار» و تجلیل از کتابداران و کتاب‌خوانان برتر استان یزد با حضور استاندار و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در تالار غدیر یزد برگزار شد.
استاندار یزد با استاد برجسته خوشنویسی و فرهنگی پیشکسوت استان دیدار کرد
استاندار یزد با حضور در منزل استاد «محمود حرازی زاده» از اساتید برجسته خوشنویسی و فرهنگی پیشکسوت استان ضمن بازدید از آثار وی؛ دقایقی را به گفت‌وشنود با ایشان پرداخت.
استاندار يزد:
استان يزد بايد در فرايند آفرينش اشتغال" فراگير و خُرد روستايي" قرار گيرد
استاندار يزد گفت: بايد از هر روش ممكن براي جذب سرمايه گذاريهاي جديد در استان بهره بگيريم تا اين مسير به رونق اقتصادي، توليد و اشتغال بيشتر ختم شود.
استاندار يزد:
اميدوارم از اين پس شاهد تحرك بيشتر در حوزه توليد و اقتصاد استان باشيم
استاندار يزد گفت: در مسير رونق اقتصادي استان، اصل مهم، توسعه بخش خصوصي است و دولت نيز موظف است تا در اين فرايند، بخش خصوصي را باور كند و ميدان عمل لازم را در اختيار او قرار دهد.
ضرورت رسيدن به يك جامعه آرام و منطقي، پيشگيري از وقوع جرم است
استاندار يزد گفت: بديهي است كه بايد براي تمامي مصوبات شوراي پيشگيري از وقوع جرم استان، در مرحله اجرا، احترام خاص قائل باشيم و همه دستگاه ها موظفند تا اين مصوبات را بدون استثناء اجرا نمايند.
استاندار يزد:
كارگران و كارفرمايان به منزله دو بال رونق حوزه توليد و اقتصاد استان هستند
استاندار يزد گفت:خوشبختانه مردمان استان يزد همواره به همت و تلاش شهره بوده اند و قطعاً كارگران شريف اين استان نيز، پرتلاش ترين قشر اين جامعه هستند و ما مصمميم كه حتما نقطه نظرات ايشان را بشنويم وبا آنها به گفت و گو بنشينيم.
استاندار يزد:
كنگره بزرگداشت حاج شيخ غلامرضا فقيه(ره) فرا استاني برگزار شود
استاندار يزد گفت: شان و جايگاه اين كنگره بايد به گونه اي تبيين شود تا مختص جغرافياي استان يزد نباشد چرا كه مرحوم شيخ از چنان جايگاه رفيعي برخوردار بودند كه مي توان از ايشان الگويي فرا استاني در عرصه فقاهت و معنويت ارائه نمود.
استاندار یزد:
ماه ربیع، ماه برکت و رحمت الهی است
استاندار یزد در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول به مردم دارالعباده و سختکوش یزد و با تقدیر از عزاداری های آنان در ماه محرم و صفر گفت:ربیع ماه برکت و رحمت الهی و از کاملترین ماه هاست.
استاندار يزد:
اهل تعامل و گفت و گو هستم و جايگاه خود را مي شناسم و از همه انتظار دارم اختيارات استاندار را به رسميت بشناسند
استاندار يزد با تاكيد بر اينكه اهل تعامل، مشورت و گفتگو است خاطر نشان كرد: از همه انتظار دارم تا اختيارات استاندار را به رسميت بشناسند چرا كه اختيارات و جايگاه خود را نيز به درستي مي شناسم و از آن براي توسعه استان بهره خواهم گرفت.
استاندار يزد:
وقف به مثابه خون در رگهاي توسعه ديني، علمي و ديگر مباحث اجتماعي است
استاندار يزد گفت: يكي از عناصر تاريخ ساز، تمدن آفرين و مروج فرهنگ نيكوكاري و انسان دوستي، وقف است و رمز جاودانگي انسانهاي بزرگ و خير انديش نيز در اين مسير بوده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
جایگاه تشکل‌های مردم‌نهاد در سطح جامعه شفاف شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: اهمیت تدوین قانون تشکل‌های مردم‌نهاد در ساختارمند شدن آن‌ها است چراکه می‌تواند جایگاه تشکل‌های مردم‌نهاد در سطح جامعه رابین مردم و مسئولان شفاف کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
دهیاری ها و فرمانداری ها برای اجرای طرح سلامت دختران روستایی حداکثر همکاری را داشته باشند
معاون استاندار، در مراسم افتتاح طرح بررسی وضعیت ساختار قامت و اصلاح ناهنجاری های اسکلتی با ورزش ویژه دختران روستایی گفت: اين طرح مستقيم با سلامت نونهالان جامعه ارتباط دارد و باید دهیاری ها و فرمانداری ها برای اجرای آن حداکثر همکاری را داشته باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
نان، کنسرو، آب معدنی و پتو مهمترين نياز زلزله زدگان غرب كشور است
معاون استاندار، با اشاره به اينكه ارسال كمك هاي مستقيم مردمي، موجب افزايش بار ترافيكي جاده ها و كاهش امنيت مي گردد گفت: هلال احمر محور ارسال اقلام كمكي است و مردم و نهادهاي مردمي از ارسال مستقيم اقلام كمكي به غرب كشور خودداري كنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
مانايي، خصلت برتر آثار مكتوب است
معاون استاندار: مانايي آثار مكتوب موجب شده تا رسانه هاي مكتوب جايگاه ويژه اي در انتقال فرهنگ ها داشته باشند.
استاندار يزد:
در پرداخت تسهيلات مقاوم سازي مسكن روستاييان، جديت بيشتري اعمال گردد
استاندار يزد گفت: كارگروهي با مسئوليت مدير كل امور روستايي استانداري و عضويت مدير كل بنياد مسكن استان و يك متخصص امور بانكي از بانك مسكن استان تشكيل و با حضور در بانكها و بررسي پرونده ، هم در راستاي نظارت بر روند اعطاي تسهيلات اقدام كنند و هم مشكلات...
گزارش تصويري مراسم روضه خواني به مناسبت ايام سوگواري دهه آخر صفر
مراسم روضه خواني به مناسبت رحلت رسول گرامي اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبي (ع) و حضرت امام رضا (ع) با حضور استاندار و جمعي از مديران و كاركنان استانداري پنج شنبه 25 آبان در نمازخانه اين نهاد برگزار شد.
تماس تلفنی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد با مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه
”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در تماس تلفنی با ”کیومرث رشیدی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و جان باختگان زلزله این استان، آخرین وضعیت کرمانشاه از لحاظ امدادی و آواربرداری را جویا شد...
استاندار يزد:
توسعه صنعت ريلي استان، از اقتضائات ثبت جهاني يزد است
استاندار يزد گفت: يكي از مهمترين زيرساختها در همه دنيا صنعت ريل است كه توسعه آن نيز بسيار مورد تاكيد بوده و خوشبختانه استان يزد از جمله استانهايي است كه از شبكه راهوري قابل توجه اي برخوردار است.
استاندار يزد:
راهي جز پرداختن به اقتصاد دانش بنيان براي حل مشكل اشتغال فارغ التحصيلان استان نداريم
استاندار يزد گفت: دولت بايد با آگاهي نسبت به جايگاه و افتخار آفريني هاي مجموعه آموزش و پرورش استان، بر صيانت و ارتقاء اين جايگاه حساس باشد و از اين موفقيتها پاسداري نمايد و من نيز خود را موظف به طرح اين مباحث و تلاش در جهت تحقق اين موضوع ميدانم .
پیام تسلیت مشترک نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار یزد در پی زلزله استان کرمانشاه
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد و استاندار یزد در پیامی مشترک ضمن تسلیت به خانواده جان‌باختگان زلزله در استان کرمانشاه از عموم مردم دارالعباده استان یزد دعوت کردند در امر کمک‌رسانی به مردم داغ‌دیده غرب کشور مشارکت فعالانه داشته باشند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد:
مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار را از مراجع رسمی دنبال کنند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در برنامه زنده تلویزیونی گفت: مردم به شایعات ایجادشده پس از حوادث و بحران ها توجه نکنند و اخبار را از مراجع رسمی دنبال کنند.
استاندار يزد در اولين ديدار خود با اصحاب رسانه استان:
اخلاقي بودن با انتقاد كردن در عرصه رسانه، هيچ منافاتي ندارد/ مديران استان با رسانه هاي مجوزدار مرتبط باشند
استاندار يزد گفت: من مجري سياستهاي جناب آقاي دكتر روحاني هستم و در اين راه عناصري كه براي همكاري انتخاب ميكنم نيز با لحاظ اين موضوع خواهد بود، منتهي اين امر هيچ منافاتي با باهم بودن و صميمانه براي استان يزد كاركردن ندارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
احداث آزادراه اردکان، یزد و مهریز تحول بزرگی برای استان است / ناهماهنگی در اجرای پروژه پذیرفتنی نیست
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: احداث اولین آزادراه جنوب و شمال شرق کشور تحول بزرگی برای استان یزد است و باید سریع‌تر اجرایی شود.
دستور صریح استاندار یزد نسبت به تشکیل کارگروه تسریع در اعطای تسهیلات به متقاضیان بخش تولید استان
استاندار یزد دستور تشکیل کارگروهی با عضویت مدیرکل اقتصادی و جذب سرمایه گذاری استانداری یزد و نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، خانه صنعت و معدن یزد و شورای هماهنگی بانکهای استان را جهت بررسی پرونده های اعطای تسهیلات به متقاضیان احداث طرح های...
نشست صمیمانه استاندار يزد با اصحاب رسانه برگزار می شود
مشاور استاندار و دبير شوراي اطلاع‌رسانی استان از برگزاری نشست صمیمانه استاندار یزد با اصحاب رسانه استان در روز یکشنبه 21 آبان ماه خبر داد.
استاندار یزد:
"یزدباف" مایه آبروی یزد و یزدیهاست
استاندار یزد گفت: بسیاری از محصولات تولیدی یزدباف هم از نظر کیفیت و هم از نظر تنوع، از تولیدات مشابه خارجی خود نیز بهتر هستند و این امر بیانگر این موضوع است که خوشبختانه یزدباف در حوزه نساجی در کشور و منطقه بسیار نقش آفرین است و به همین دلیل باید از...
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد:
سلامت بانوان تاثیر بسزایی در سلامت نسل آینده دارد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: سلامت بانوان تأثیر بسزایی در سلامت افراد خانواده و نسل‌ آینده دارد.
حضور استاندار یزد در شهرستان اشکذر
استاندار یزد با حضور درشهرستان اشکذر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس مدفون در روستای شمسی از بافت تاریخی بازدید و در مجلس روضه خوانی اربعین حسینی حضور یافت.
ادای احترام استاندار یزد به مقام والای معلم اخلاق، آیت الله سید روح الله خاتمی
استاندار یزد با حضور در مرقد حضرت آیت الله سید روح الله خاتمی (ره) نسبت به مقام شامخ ایشان ادای احترام کرد.
مدیرکل دفتر بانوان و استانداری یزد مطرح کرد:
لزوم تدوین سند جامع سلامت بانوان در استان
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: لازم است برنامه جامع سلامت زنان در پنج سال آینده در استان یزد تدوین شود تا شاخص‌های سلامت بانوان ارتقا یابد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
قصه‌، بازتاب روح مشترك فرهنگ‌ها و تمدن‌ها است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: قصه‌، بازتاب روح مشترك فرهنگ‌ها و تمدن‌ها است چراكه قصه بیشترین اشتراک را در بين فرهنگ‌ها دارد و این به دلیل روح لطیف کودکان و نوجوانان دنیا است که به دنبال دوستی و نه افتراق و نزاع هستند.
برگزاري بيش از 30 عنوان برنامه در هفته نكوداشت پدافند غيرعامل
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد و دبير شوراي پدافند غيرعامل استان در برنامه زنده راديوئي « رو در رو » گفت: بيش از 30 عنوان برنامه با محوريت آموزش و فرهنگ سازي به مناسبت هفته نكوداشت پدافند غيرعامل با همكاري دستگاه هاي اجرائي، نهادهاي غيردولتي و...
زيرساخت هاي پدافند غيرعامل در حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي و عمراني در استان تقويت شده است
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد و جانشين شوراي پدافند غيرعامل استان در گفت و گو با برنامه زنده راديوئي «رو در رو» گفت: يكي از عملكردهاي خوب شوراي پدافند غيرعامل استان تقويت زيرساخت هاي پدافند غيرعامل در حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي و عمراني...
قول مساعد استاندار یزد مبنی بر بررسی مشکلات بازاریان
استاندار یزد در حاشیه بازدید از بازار تاریخی این شهر، به گفت و گویی صمیمانه با تنی چند از کسبه بازار پرداخت.
ادای احترام استاندار یزد به سومین شهید محراب
استاندار یزد به مقام شامخ سومین شهید محراب ادای احترام کرد.
استاندار یزد:
آثار تمدن بزرگ یزد را در آسمان میراث بشریت به نظاره نشسته ایم
استاندار یزد گفت: خوشبختانه استان یزد هم از جنبه تولیدی و اقتصادی و هم از منظر تاریخی و مباحث فرهنگی و ابعاد تمدن بشری، در کشور از جایگاه برجسته ای برخوردار است و میتوان از هر دو حوزه هم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید و هم برای معرفی ویژگیهای استان...
"برنامه و اما امشب " شبكه تابان 14 آبان
"برنامه و اما امشب"با حضور استاندار يزد محمود زماني قمي و استاندار سابق يزد سيد محمد ميرمحمدي از شبكه تابان به صورت زنده پخش شد. فيلم كامل اين برنامه را در ادامه ببينيد:
استاندار يزد در بازديد از فولاد آلياژي ايران :
با جديت در مسير رفع مشكلات صنعت استان حركت خواهيم كرد
استاندار يزد گفت: مديران بخش دولتي، به ويژه فرماندار اشكذر و مجموعه تيم اقتصادي استان، حتما بايد به اين امر توجه كنند كه بايد در حل مسائل و مشكلات واحدهايي نظير فولاد آلياژي حساسيت و دقت نظر مناسب داشته باشند و براي حل مشكلات واحدهاي صنعتي اينچنيني،...
استاندار يزد:
همه استان بايد عرصه خدمت به مردم باشد
استاندار يزد گفت: تيم اقتصادي استان بايد با چابكي و تلاش هر چه افزون تر و پرهيز از حاشيه ها و سياست زدگي، تمام توان خود را براي رفع مشكلات اقتصادي و ارائه راهكار در اين مسير به كار گيرد و شخصاً اگر در اين راه كم تحركي مشاهده كنم، آنرا علاج خواهم كرد...
استاندار يزد:
اورژانس صنعت در استان ايجاد مي شود
استاندار يزد گفت: براي تشخيص به موقع آسيبهايي كه بخش صنعت استان را تهديد ميكند و همچنين كاستن از مشكلات و يا مرتفع نمودن آنها، بايد" اورژانس صنعت" در استان ايجاد شود تا در كوتاهترين زمان ممكن اين مباحث را تشخيص داده و براي رفع مشكل چاره جويي كند چرا...
وزير كشور در آيين تكريم و معارفه استاندار يزد:
بدنبال تامین آزادی های مصرح قانونی در کشور هستیم/ باید بهانه ها را از دشمنان بگیریم
دکتر رحمانی فضلی: نظام و کشور نباید روی مباحث و موضوعاتی که به راحتی قابل حل است هزینه های سیاسی و اجتماعی بدهد.
نماینده ولی فقیه در استان در مراسم تکریم و معارفه استاندار:
مسئله آب استان یزد با جدیت پیگیری شود تا به سرانجام برسد
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد مسئله آب استان یزد را جدی دانست و افزود: انتظار می‌رود استاندار جدید با جدیت در این زمینه ورود کند تا موضوع انتقال آب در استان به سرانجام برسد.
استاندار يزد در مراسم معارفه:
مهمترين نياز استان يزد، انتقال آب است/ مدير سياسي هستم اما فعال سياسي نيستم
استاندار يزد گفت: آمده ام تا سياستهاي دولت تدبير و اميد را در استان به همان شكلي كه وزير محترم كشور اعلام نمودند، پياده كنم و در اين راه از همه استانداران استان در بعد از انقلاب، كه در راه اعتلاي اين ديار كوشيده اند سپاسگزاري مي نمايم و مسير آنها به...
متن کامل سخنرانی سیدمحمد میرمحمدی در مراسم تکریم و معارفه استانداریزد
«سید محمد میرمحمدی» در مراسم تکریم و معارفه استاندار یزد که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان وزارت کشور و استان برگزار شد؛ آخرین سخنرانی خود را ایراد کرد.
حضور وزير كشور در مراسم تجمع ١٣ آبان در ميدان اميرچخماق شهر يزد
وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان، استانداران سابق و فعلی استان و جمعی از مسئولان وزارت کشور و استان در جمع مردم، دانش آموزان، دانشجويان و راهپيمايان ١٣ آبان در ميدان اميرچخماق شهر يزد حضور يافتند.
وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در استان یزد دیدار کرد
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جریان سفر به استان یزد با حضور در محل دفتر نماینده ولی فقیه در این استان با آیت الله ناصری دیدار و گفتگو کرد.
تصاوير ورود وزير كشور به فرودگاه بين المللي شهيد صدوقي يزد
عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور به منظور شرکت در مراسم تكريم و معارفه استاندار استان يزد وارد فرودگاه شهر يزد شد.
پیام استاندار يزد به مناسبت فرارسیدن يوم ا... 13 آبان
استاندار یزد در پیامی، 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت.
برگزاری رزمایش قطع برق 50 مرکز حساس و مهم استان یزد
در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل، با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، برق 50 مرکز حساس و مهم استان همزمان با مانور کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری قطع شد.
نوزدهمين مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس برگزار مي گردد
مديركل مديريت بحران استان از برگزاري نوزدهمين مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس با شعار مدرسه ايمن جامعه تاب آور در 8 آذر 96 خبر داد.
بزرگترین سرمایه ام وجدان آسوده ایست که از پس سالهای طولانی خدمت دارم
استاندار یزد در آخرین حضور خود در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت:سمتها و پستها مقطعی است و دائمی نیست و ارزش افراد به این پست و سمتها نیست و همه باید به گونه ای عمل کنیم که وقتی از پستی رفتیم، وجدان راحتی داشته باشیم/ بزرگترین سرمایه ام، وجدان...
پیام مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به مناسبت هفته پدافند غیر عامل
مدیرکل مدیریت بحران استان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل پیامي صادر كرد.
اهدای خون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل
”محمدعلی طالبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان، ”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و همکاران استانداری یزد در حوزه های مختلف در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل، خون خود را اهدا...
مردم جهان ایران را به عنوان مهد تمدن، گفت و گو و صلح می شناسند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان اردکان با بیان اینکه اقدامات فرهنگی و آموزشی از ملزومات دفاع غیرعامل است، گفت: جهانیان جمهوری اسلامی ایران را مهد تمدن، گفت و گو، صلح و فرهنگ می شناسند.
استاندار منتخب يزد تاكيد كرد:
نصب بنر و پلاكارد و ديد و بازديد براي تبريك انتصاب ضرورتي ندارد
استاندار منتخب يزد با تاكيد بر اينكه بايد وقت و انرژي، استان صرف برنامه ريزي براي توسعه و پيشرفت گردد، دستوري مبني بر عدم نصب هرگونه پلاكارد و عدم درج آگهي هاي رسانه اي با موضوع تبريك انتصاب صادر كرد.
استاندار يزد:
پرورش ماهي تيلاپيا در استان با رعايت همه ضوابط محيط زيستي صورت مي گيرد
استاندار يزد گفت: در رابطه با تكثير و پرورش ماهي تيلاپيا در استان، از منظر علمي، موردي كه مغاير با اصول زيست محيطي باشد نمي بينيم و بر اساس همين اصل، تمامي فعالين بخشهاي دولتي، خصوصي و تعاوني، ميتوانند در اين زمينه در استان وارد شده و به توليد...
استاندار يزد:
هفته پژوهش و فناوري، فرصتي براي خلق موقعيتهاي ارزشمند براي استان است
استاندار يزد گفت: مسير پيشرفت و تعالي تمام جوامع، از راه كشف استعدادها و حمايت و آموزش نيروي انساني نخبه و ماهر و توسعه يافته مي گذرد و در استان نيز همه بخشها و مديران بايد سرفصل مهمي از امور خود را معطوف شناسايي استعدادها و بها دادن به آنها نمايند.
حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در همایش روز ملی پدافند غیرعامل
چهاردهمین همایش روز ملی پدافند غیرعامل با حضور ”سردار محمد باقری” رییس ستاد کل نیروهای مسلح، ”سردار غلامرضا جلالی” رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیران وزارت کشور، مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور، نخبگان و دانشگاهیان در سالن...
امنیت پایدار از اهداف مهم پدافند غیرعامل است
”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر کرد.
استاندار يزد:
"زماني قمي" انتخابي بسيار شايسته و ارزشمند براي استان يزد است
استاندار يزد گفت: اطمينان دارم كه مردم شريف، متدين و قدرشناس استان يزد نيز، با جناب آقاي زماني قمي، همراهي و همدلي ارزنده اي بيش از آنچه با اين حقير داشته اند، خواهند داشت و با همدلي و اتحاد و انسجام بيشتر، امور مربوط به استان را به پيش خواهند برد و...
اجرای شایسته پدافند غیرعامل ضامن اقتدار ملی و افزایش پایداری کشور است
”محمدعلی طالبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هشتم آبان ماه روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر کرد.
زماني قمي با راي اعتماد هيات وزيران به عنوان استاندار يزد منصوب شد
رئيس جمهور در جلسه هيات دولت، پس از انتصاب استاندار جديد يزد، وي را به تقویت الفت مذهبی و رعایت حقوق زرتشتی‌ها به عنوان اصیل‌ترین ایرانی‌ها سفارش كرد.
پدافند غیرعامل یکی از مولفه های اصلی امنیت در جامعه است
”سیدمحمد میرمحمدی” استاندار یزد و رییس شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هشتم آبان ماه روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر و از فعالیت های انجام شده در این حوزه در استان تقدیر کرد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد تاکید کرد:
ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ها برای آشنایی بیشتر مردم با مفاهیم پدافند غیرعامل
”محمدصادق طهماسبی” در جمع اهالی رسانه استان ضمن تقدیر از تعامل شایسته خبرنگاران با این اداره کل در اطلاع رسانی و انعکاس اخبار گفت: با همراهی صداوسیما و رسانه های مکتوب و مجازی استان می توانیم موضوع پدافند غیرعامل را در جامعه نهادینه نماییم و با فرهنگ...
ضرورت محتوا سازي فضاهاي مجازي براي جلوگيري از نفوذ فرهنگي دشمن
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد در ديدار با اعضاي شواري پدافند غيرعامل استان و كار گروه هاي يازده گانه بر محتوا سازي فضاهاي مجازي و شبكه هاي اينترنتي به منظور جلوگيري از نفوذ دشمن به اعتقادات و فرهنگ مردم تاكيد كرد.
مانور امداد و نجات حوادث جاده ای در یزد برگزار شد
مانور امداد و نجات حوادث جاده ای با هدف ارتقاء سطح آمادگی دستگاه ها و رفع مشکلات پیش بینی نشده در حوادث برگزار شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری:
نفوذ فرهنگی از مهم ترین اهداف دشمن در ضربه زدن به نظام و ملت ایران است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل گفت: نفوذ فرهنگی از مهم ترین اهداف دشمنان در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
توجه ویژه به فرهنگ و آموزش در حوزه پدافند غیرعامل استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در دیدار اعضای شورای پدافند غیرعامل استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تاکید کرد: در پدافند غیرعامل استان بر روی مباحث فرهنگی و آموزشی به ویژه آگاهی بخشی به مردم در دو سه سال اخیر سرمایه...
استاندار یزد:
جهت حمایت از شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات در استان هیچ محدودیتی نداریم
استاندار یزد گفت: دنیای اینترنت و فناوریهای ارتباطی و سایبری، روزبه روز در حال گسترش است و این امر لزوم امن کردن این فضا و ارائه آموزشهای لازم به کاربران را نشان میدهد و امیدوارم استان یزد بیش از گذشته در این حوزه حساس و حیاتی موفق باشد.
استاندار یزد:
شوراهای اسلامی باید کانون تحول آفرینی، خلاقیت، پویایی و اعتمادسازی در شهرها و روستاها باشند
استاندار یزد گفت: تمامی تلاشهای شوراهای اسلامی باید در نهایت منجر به ایجاد فضایی توام با آرامش، نشاط، پویایی، تحول آفرینی و خلاقیت در شهرها و روستاها شود و همه مردم از عملکرد شورا احساس رضایت کنند و به گونه ای عمل شود که همه منتخبین در شوراهای اسلامی...
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
کارگروه های پدافند غیرعامل در ابرکوه اولویت بندی می شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان ابرکوه با اشاره به اینکه این شهرستان یکی از قطب های کشاورزی استان یزد است، گفت: کارگروه های پدافند غیرعامل در شهرستان ابرکوه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های آن اولویت...
فرهنگ اصیل یزد در تقابل یا تعامل مهاجرت
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در گفتگو با خبرنگارقدس آنلاين اظهار داشت: مهاجرت از اجزای جهان امروزبوده و نمی توان آن را از زندگی اجتماعی و اقتصادی جوامع جدا کرد و مفهوم جهانی شدن نیز خود گویای آن است که درعصر دهکده جهانی جابجایی و...
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری يزد:
تجارب سالمندان از پشتوانه های مهم اجتماعی است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با تاکید بر گسترش برنامه هایی که شرایط انتقال تجربه های سالمندان به نسل های بعد را فراهم مي كند گفت: تجارب چندين ساله سالمندان پشتوانه مهم اجتماعی است.
مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري يزد :
مسئولان براي تحقق اشتغالزايي در روستاها اهتمام جدي دارند
در نشست تسهيلات ارزان قيمت و سرمايه گذاري و اشتغال در روستاها كه با حضور مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري يزد،‌ جمعي از معاونين فرمانداران و بخشداران و همچنين مديران شعب بانكها كه در سالن شهيد موحدين استانداري برگزار شد، فعال تر شدن كميته...
استاندار يزد خبر داد؛
احتمال ارجاع موضوع مرتبط با يكي از اعضاء شوراي اسلامي شهر يزد به شوراي حل اختلاف قوا
استاندار يزد گفت: ما به عنوان يك مسلمان نميتوانيم به مسائل شرعي بي توجه باشيم منتهي به عنوان مجري قانون بايد اين امر در قالب قانون تعبيه و ابلاغ شود تا بتوان آنرا اجرا نمود.
با حضور استاندار يزد؛
انتخابات هيئت رييسه شوراي اسلامي استان يزد برگزار شد
هيئت رئيسه شوراي اسلامي استان، در حضور استاندار يزد انتخاب شدند.
امروز دنيا مبهوت شكوه برپايي نهضت اربعين حسيني است
استاندار يزد با بيان اين نكته كه " هم اكنون بيش از 30 هزار نفر در سراسر استان داوطلب حضور در مراسم اربعين، ثبت نام كرده و بيش از 10 هزار ويزا تا كنون صادر شده است" تصريح كرد: استان يزد در شهرهاي كربلا، نجف و كاظمين، موكبهايي را جهت امر " اسكان" و "...
استاندار يزد:
"تداوم" و "تاثيرگذاري" به عنوان دو ويژگي در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت مد نظر قرار گيرد
استاندار يزد گفت: در ارتباط با ترويج فرهنگ ايثار و شهادت همواره بايد اين نكته مد نظر ما باشد كه چه كنيم تا اقشار مختلف مردم در مواجهه با نمادهاي ويژه شهدا، پيرامون انگيزه ها، نيات و چشم انداز فكري شهدا تفكر كنند و در وجودشان انگيزه تحقيق و بررسي نسبت...
استاندار يزد:
با رفع موانع توليد، رونق اقتصادي استان را سرعتي مضاعف ببخشيم
استاندار يزد گفت: در بحث ارائه تسهيلات به توليدكنندگان، حتما بايد سرعت عمل در تكميل اين فرايند مد نظر قرار گيرد چرا كه اين مهم از خواب سرمايه جلوگيري نموده و موجب بهره برداري سريعتر طرح ها خواهد شد كه در نهايت نيز توليد و اشتغال را با سرعت بيشتري در...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
استان یزد دومین استان در تشکیل خانه احزاب سیاسی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار يزد با اشاره به اينكه، یزد دومین استان کشور در تشکیل خانه احزاب سیاسی است گفت: دست يابي به راهکارهايی براي فعال شدن احزاب سیاسی در استان، همفکری همه احزاب و تشكلها را مي طلبد.
استاندار يزد در ديدار با فرمانده سپاه الغدير استان:
سپاه پاسداران در تقويت فضاي همدلي و آرامش در استان نقش اساسي دارد
استاندار يزد گفت: سپاهيان و بسيجيان سرفراز استان نيز همواره كوشيده اند تا با تيزبيني و حفظ آرامش و آينده نگري در عرصه حاضر باشند و همين امر موجب تقويت عشق و علاقه مردم و افزايش محبوبيت اين نيروها در ميان مردم شده و همواره بايد مراقبت كنيم كه اين...
استاندار یزد:
خانه احزاب باید کانون تفکر، خردورزی، تحمل مخالف و گفت و گوی سازنده باشد
استاندار یزد گفت: همه باید از افرادی که سابقه کار حزبی دارند، حمایت کنند و این امر را به منزله امتیاز مثبت و توانمندی فرد به حساب آورند و عضویت افراد در احزاب به خصوص در فرایندهای گزینشی و استخدامی نباید باعث ایجاد مشکل و مسئله ای برای فرد شود و قطعا...
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
طرح سفره کتاب مهدویت در ادارات با کمترین هزینه انجام شود
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با اشاره به اهميت مديريت هزينه ها در اجراي طرح ها گفت: مي توان طرح سفره کتاب مهدویت در ادارات با کمترین هزینه اجرا كرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
دستگاههاي اجرايي و شهرداری ها با استفاده از پتانسيل سازمان هاي مردم نهاد مطالبات مردمي را پاسخگو باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به فعاليت سمن ها گفت: سازمان هاي مردم نهاد، در مناطق حاشيه اي شهر تعاملات سازنده اي با دستگاه هاي اجرايي برقرار کرده اند.
استاندار یزد:
فرمانداران برای توسعه شهرستان تحت مدیریت خود، پروژه های ملی تعریف کنند
استاندار یزد گفت: نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی باید کمک نمایند تا اعتبارات به منزله تخصیص و نقدینگی باشد تا بتوان با برنامه ریزی صحیح، پروژه ها را هدفگذاری کرد.
استاندار يزد در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان خبر داد؛
براي چندمين بار پياپي، دانش آموزان استان بر قله كنكور سراسري كشور ايستادند
استاندار يزد گفت: كسب اين موفقيت هديه ايست گرانبها به همه فرهنگيان استان كه قطعا مي كوشند تا دانش آموزان در كنار تعالي و ترقي در حوزه علوم درسي، افرادي سودمند، مسئوليت پذير، متعهد، با عزت نفس و مردم مدار و آشنا به كار تيمي و پايبند به اصول مشاركت...
استاندار يزد:
اقدامات و پژوهش هاي علمي، سرمايه بزرگ استان يزد است
استاندار يزد ضمن ابراز خوشحالي از انجام اقدامات و مباحث علمي و پژوهشي توسط دو نهاد جهاد دانشگاهي و دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي(ره) يزد، اقدامات و پژوهش هاي علمي را سرمايه بزرگ استان دانست و بر ارائه پيشنهادات مشترك از سوي اين دو نهاد براي تسريع در...
استاندار يزد:
تقويت روند بازپروري معتادين و ايجاد زمينه بازگشت فعالانه آنها به جامعه ضروري است
استاندار يزد گفت: يكي از نگراني هاي عمده موجود پيرامون افراد بازپروري شده و بهبود يافته در مراكز درماني، بحث" مراقبتهاي پس از درمان" اين افراد است چرا كه اگر اين مرحله به درستي انجام نشود، فرد بار ديگر تحت تاثير عوامل مختلف، به اين چرخه بر خواهد گشت...
مديركل دفترامور روستايي وشوراهاي استانداري يزد :
توجه و جلوگيري از ساخت و سازهاي غيرمجاز مهمترين اولويت مسئولين فني
مديركل دفترامور روستايي وشوراهاي استانداري يزد، توجه و جلوگيري از ساخت و سازهاي غيرمجاز را مهمترين اولويت مسئولين فني برشمرد و بر تسريع در روند تشكيل و تكميل پرونده و همچنين اجراي احكام صادره تاكيد كرد.
استاندار يزد:
فرهنگ مصرف بهينه سوخت در جامعه بايد نهادينه شود
استاندار يزد گفت: پرهيز از سفرهاي غير ضروري درون و برون شهري توسط خودرو از سوي شهروندان ، يكي ديگر از موارد مهمي است كه ميتواند نقش اساسي در كاهش مصرف سوخت و فراورده هاي نفتي در استان و كشور داشته باشد.
استاندار يزد بخشدار مركزي بافق را منصوب كرد
استاندار يزد با اشاره به تفويض اختيار وزير كشور به استانداران جهت انتصاب بخشداران، داود پور اميني را به عنوان بخشدار مركزي بافق منصوب كرد.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري در دیدار با شهردار يزد...
اعتماد خوبی بین مردم استان وجود دارد
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در ديدار با شهردار یزد ضمن تبريك انتخاب جمالي نژاد به عنوان شهردار يزد، سابقه درخشان و تجربه بالاي وي در مديريت شهري را نقطه قوت و اميد بخشي براي آينده شهر يزد دانست.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
مردم قاطعانه در حمایت از ارزش های انقلاب و دستاوردهای ایران اسلامی ایستاده اند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان خاتم با بیان اینکه رمز پیروزی ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان خارجی و داخلی اتحاد و همدلی است، گفت: وحدت بین مردم و مسوولان نظام بهترین پدافند غیرعامل است.
نمایش 1 - 100 از 7,935 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 80