شناسه : 158121438

بیست و یکمین مانور سراسری ایمنی و زلزله در دبیرستان سالار شهیدان رضوانشهر برگزار شد


فرماندار اشکذر هدف از برگزاری مانور ایمنی و زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان و اقدامات لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و گفت: پناه‌گیری صحیح و تخلیه اضطراری مدرسه دو موضوع مهمی است که در این مانور مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور "هادی هادی نسب" فرمانداراشکذر ، بیست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» همزمان با سراسر استان در دبیرستان پسرانه سالار شهیدان رضوانشهر برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر در جریان اجرای مانور و در مصاحبه با خبرگزاری صدواسیما، هدف از برگزاری مانور زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان و اقدامات لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و گفت: پناه‌گیری صحیح و تخلیه اضطراری مدرسه دو موضوع مهمی است که در این مانور مورد تاکید قرار گرفت.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت:آگاهی دادن، آماده سازی و ارتقای ایمنی و همچنین دانش و اطلاعات دانش آموزان برای رویارویی با پدیده زلزله، هدف دیگر برگزاری مانور سراسری ایمنی و زلزله است که برگزاری این مهم محکی جدی دستگاه های خدمت رسان شهرستان جهت آمادگی پیش از وقوع بحران واقعی نیز به حساب می آید.

 آدرس کوتاه :