شناسه : 157512155
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر تاکید کرد:

ضرورت عرضه و پخت نان کامل و سالم برای شهروندان


مصطفی پور دهقان در کارگروه آرد و نان شهرستان اشکذر گفت: سیاست شهرستان جایگزینی نان کامل و سالم به جای نانوایی های سنتی با درصد بالای نمک و افزودنی های غیر مجاز است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر در کارگروه آرد و نان این شهرستان با اشاره به ارتباط مستقیم و بالای نان مصرفی مردم و سلامت آنها، از وضعیت مصرف بالای نمک در برخی از نانوایی های شهرستان انتقاد کرد.

 

 

مصطفی پور دهقان گفت: سیاست شهرستان جایگزینی نان کامل و سالم به جای نانوایی های سنتی با درصد بالای نمک و افزودنی های غیر مجاز است.

 

 

وی از قاطبه نانوایان شهرستان و همراهی این صنف با سیاست های کارگروه آرد و نان شهرستان جهت تامین توامان نان و سلامت مردم تقدیر و تشکر کرد.

 

 

توسعه واحد های نان کامل و بهداشتی سنگک به عنوان نان کامل و برتر، کاهش سهمیه آرد نانوایی های لواش، بازرسی مشترک و منظم اعضای کارگروه از نانوایی های شهرستان، سیاست های تنبیه و تشویق نانوایان بر اساس سهمیه بندی آرد، رعایت زمان ساعت کار بازگشایی و فعالیت نانوایی ها و ارائه تسهیلات به نانوایان جهت نوسازی و بهسازی ماشین آلات و تعمیرات ساختمان از جمله مواردی دیگری بود که توسط معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :