یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158789131
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر عنوان کرد:

اجرای طرح تشدید بازرسی بازار تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان ادامه دارد


مصطفی پور دهقان گفت: برای جلوگیری از نوسان نامتعارف قیمت ها و تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب،اجرای طرح تشدید بازرسی بازار تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر در دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار این شهرستان گفت: برای جلوگیری از نوسان نامتعارف قیمت ها و تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب اجرای طرح تشدید نظارت و بازرسی در سطح استان ابلاغ شده است.

 

 مصطفی پور دهقان با بیان اینکه اجرای طرح تشدید بازرسی بازار تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان  ادامه دارد، گفت: بازرسان سازمان صمت به همراه اتاق اصناف ضمن رصد بازار، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، پرونده متخلفین شهرستان را به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد.

 

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص قیمت اقلام غذایی نظیر زولبیا و بامیه، رشته، خرما، حبوبات و... در شهرستان مقرر گردید با توجه به نقش مهم كارگروه تنظيم بازار در مديريت و آرامش نسبي بازار جلسات به صورت منظم تشكيل گردد.

 

 آدرس کوتاه :