یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146243605
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

ارائه راهکارهای لازم در زمینه عرضه و تقاضا محصولات گلخانه ای


جلسه بررسی مسائل و مشکلات گلخانه داران شهرستان اشکذر با حضور فرماندار، رئیس جهاد کشاورزی و جمعی از گلخانه داران در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه بررسی مسائل و مشکلات گلخانه داران شهرستان اشکذر با حضور فرماندار، رئیس جهاد کشاورزی و جمعی از گلخانه داران در دفتر فرماندار برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر اعمال نفوذ و رابطه در فروش محصولات گلخانه ای را یکی از مشکلات گلخانه داران شهرستان عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به تعادل و تنظیم بازار محصولات گلخانه ای باید تلاش کرد تا راهکار های لازم برای ارتباط مستقیم بین عرضه و تقاضا را فراهم کرد.

 

محمدعلی شاه حسینی با بیان اینکه شهرستان اشکذر با 400 هکتار سطح زیر کشت محصولات گلخانه ای، جایگاه ویژه ای در استان را داراست افزود: باید تلاش کرد از این ظرفیت نهایت استفاده را نمود و تهیه طرح جامع در زمینه صادرات محصولات گلخانه ای، ارائه طرح کارشناسی شده در این زمینه، راه انداری ترمینال بسته بندی و تجمیع محصولات جهت صادر به خارج از استان از جمله این اقدامات است.

 

فرماندار اشکذر خاطر نشان کرد: امروزه نقش تصدی گری دولت در زمینه های مختلف از جمله بخش کشاورزی کم رنگ شده و سیاست کلان دولت نظارت، برنامه ریزی و سیاست گذاری در این زمینه است.

 

در این جلسه هر یک از گلخانه داران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و مقرر گردید مسائل مطرح شده توسط اعضا جمع بندی و جهت برگزاری نشست با مسئولان مربوطه استان با هماهنگی فرمانداری اقدام لازم صورت گیرد.

 

 

 آدرس کوتاه :