یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158023318
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

استفاده از تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی می تواند فرایند کمی و کیفی برداشت محصولات را ارتقاء دهد


"هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر از واحد تولیدی اسفنجرد یزد که در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات کشاورزی کوچک، فضای سبز و ماشین های راه سازی اعم از مینی لدر و کارا لودر در ناحیه صنعتی حاجی آباد رستاق فعالیت می کند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر از واحد تولیدی اسفنجرد یزد در ناحیه صنعتی حاجی آباد رستاق که در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات کشاورزی کوچک، فضای سبز و ماشین های راه سازی اعم از مینی لدر و کارا لودر با ظرفیت های حمل بار در وزن های مختلف فعالیت می کند بازدید کرد.

 

در این بازدید که " مصطفی پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، "محمدحسین قانعیان" بخشدار مرکزی، "میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و "ناصر زارع" رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند، فرماندار اشکذر از کلیه بخش های این واحد تولیدی از جمله واحد برش، تراشکاری، ساخت موتور و مونتاژ بادی بازدید نمود.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه تنوع محصولات در حوزه کشاورزی باعث شده تا این حوزه شهرستان در استان جایگاه ممتازی را دارا باشد، گفت: استفاده از فناوری نوین در بخش کشاورزی می تواند این بخش را متحول کند و افزایش بهره وری در زمینه کشاورزی شهرستان را منجر شود.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: مکانیزه کردن کشاورزی شهرستان با ورود ادوات، تجهیزات و ماشین‌آلات می تواند فرآیند کمی و کیفی کاشت و برداشت محصولات را ارتقاء دهد و سود بیشتری را عاید کشاورزان کند.

 

وی به انحصاری و دانش بنیان بودن این شرکت در تولید ادوات کشاورزی و ماشین آلات حوزه ساخت و ساز شهری و روستایی اشاره و تاکید کرد: تسهیل در روند ارزیابی ایده های شركت های دانش بنیان و آسان گیری در پرداخت تسهیلات به این شركتها نیز همواره مورد حمایت مجموعه فرمانداری شهرستان خواهد بود.

 آدرس کوتاه :