یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158706091
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

استفاده از ظرفیت خیرین شهرستان در قالب مشارکت های مردمی در جهت ارتقا وضعیت خدمات رسانی به مدد جویان بهزیستی


فرماندار اشکذر ضمن اعلام حمایت از موسسات و سازمان های مردم نهادی که در سطح شهرستان و با اهداف خیرخواهانه و اجتماعی در حوزه بهزیستی فعالیت می کنند، گفت: این حمایت می تواند گامی مهم در جهت بهبود و ارتقای وضعیت خدمات‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در چهارمین جلسه مشارکت های مردمی با بهزیستی این شهرستان بر شناسایی و اولویت بندی نیازهای اساسی مددجویان تحت پوشش بهزیستی تاکید کرد و گفت: مشارکت های مردمی در جهت کمک به مددجویان بهزیستی به عنوان یک موضوع مهم باید در اولویت شهرستان باشد.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: بهزیستی به عنوان سازمانی حمایتی وظایف گسترده ای بر عهده دارد که تنوع و گستردگی این وظایف تحقق اهداف این سازمان و افزایش کیفیت خدمات دهی را در همکاری و هم افزایی با خیرین و در قالب مشارکت های مردمی راحت تر می کند.

 

وی ضمن اعلام حمایت از موسسات و سازمان های مردم نهادی که در سطح شهرستان و با اهداف خیرخواهانه و  اجتماعی در این حوزه فعالیت می کنند، خاطر نشان کرد: این حمایت می تواند گامی مهم در جهت بهبود و ارتقای وضعیت خدمات‌رسانی  به جامعه هدف بهزیستی باشد.

 

در این جلسه پیرامون جذب مشارکت های مردمی در بخش مسکن، ازدواج و هم چنین تهیه سبد کالای عید افراد دارای معلولیت بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 آدرس کوتاه :