یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 127654429
معاون برنامه‌ریزی فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

اشتغال‌زایی افزون بر 300 نفر در طرح‌های پایدار روستایی


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر از معرفی 124 طرح اشتغال‌زایی پایدار در روستاها به بانک‌های عامل شهرستان خبر داد و گفت: در چارچوب این طرح‌ها افزون بر 300 نفر در روستاهای این شهرستان مشغول به کار خواهند شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «مصطفی پور دهقان» در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر گفت: دولت با همکاری کارآفرینان این شهرستان توانسته است با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی پایدار در روستاها زمینه به‌کارگیری 300 نفر را فراهم نماید.

 

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر اظهار کرد: این میزان از اشتغال در قالب 124 طرح انجام‌گرفته است که در صورت تکمیل پرونده‌های 17 طرح باقیمانده انتظار می‌رود روند اشتغال‌زایی افزایش یابد.

 

وی ادامه داد: اگرچه سهمیه این شهرستان در قالب تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی نزدیک به 6 میلیارد تومان بوده ولی تاکنون افزون بر 29 میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌ها معرفی‌شده است.

 

در ادامه این نشست که با حضور مسئولین بانک‌های عامل برگزار شد اعضا ضمن ارائه گزارشی از تعداد پرونده‌های اجرایی و پرداختی به کارآفرینان، بر اهمیت تشکیل هیئت نظارت با محوریت بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی به‌منظور رصد هزینه کرد وام‌های پرداختی تأکید کردند.

 

 

 

 آدرس کوتاه :