یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 134222502
فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

اصرار بر هدف، عامل موفقیت تعاونی هاست


محمد علی شاه حسینی در نشست با نمایندگان تعاونی های شهرستان گفت : استفاده از نیروهای جوان، خلاق و استمرار و اصرار بر هدف عامل موفقیت تعاونی هاست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر ؛ جمعی از مدیران شرکت های تعاونی شهرستان هم زمان با هفته «تعاون» با فرماندار اشکذر دیدار و در خصوص مشکلات و موانع پیشروی خود با وی گفتگو کردند.

فرماندار اشکذر در این نشست هم اندیشی انتخاب سه شرکت تعاونی برتر این شهرستان در حوزه های تولید،کشاورزی و کارگری را ستود و گفت : این دستاورد به جهت بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق توام با افراد باتجربه به دست آمده که ضروری است استمرار یابد.

«محمد علی شاه حسینی» عامل دیگر موفقیت تعاونی های شهرستان را اصرار بر هدف دانست و بر لزوم تلاش و کوشش بیشتر برای ارتقا وضعیت کیفی این واحدها تاکید نمود.

وی تعاونی عمران شهرستان را مجموعه ای برگرفته از آحاد مردم برشمرد و افزود : این تعاونی که صرفا برای فعالیت های اجرایی و عمرانی تشکیل شده است می تواند بسیاری از پروژه های نیمه تمام شهرستان را به اتمام برساند.

در ابتدای این نشست نیز نمایندگان تعاونی های شهرستان با بیان مشکلات خود بر ضرورت همراهی و همکاری بیشتر به منظور رفع موانع پیشرو تاکید کردند.


آدرس کوتاه :