یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154096145
سرپرست فرمانداری اشکذر :

اعتماد مردم اساس و لازمه کار جمعیت هلال احمر است


هادی هادی نسب جمعیت هلال احمر را یک ارگان کاملا مردمی برشمرد‌ و گفت: کسب اعتماد مردم اساس و لازمه کار جمعیت هلال احمر است، لذا می طلبد با افزایش توان این جمعیت به جلب اعتماد مردم کمک نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، " محسن حرازی زاده یزدی" مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با "هادی هادی نسب" سرپرست فرمانداری اشکذر دیدار کرد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر در این دیدار جمعیت هلال احمر را یک ارگان کاملا مردمی برشمرد‌ و گفت: کسب اعتماد مردم اساس و لازمه کار جمعیت هلال احمر است، لذا می طلبد با افزایش توان این جمعیت به جلب اعتماد مردم کمک نمود.

 

هادی هادی نسب با اشاره به فعالیت بسیاری در حوزه داوطلبان این نهاد مردمی، اظهار داشت:هلال احمر باید همواره به دنبال جذب همکاری و همراهی این گروه‌های داوطلب در جهت تحقق اهداف انسان دوستانه و کمک به رفع مشکلات مردم جامعه باشد.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن عرض تبریک انتصاب هادی نسب به سمت سرپرست فرمانداری اشکذر،به بیان گزارشی از وضعیت جمعیت هلال احمر شهرستان پرداخت و افزود: تلاش می کنیم تا با هم افزایی و هم فکری هر چه بیشتر مشکلات و کاستی های موجود را در جهت ارائه امداد رسانی مطلوب تر و ارائه خدمات بهتربه جامعه هدف مرتفع کنیم.

 

محسن حرازی زاده یزدی خاطر نشان کرد: جهت رفاه حال بیماران باید زمینه ایجاد بانک امانات و تجهیزات پزشکی اعم از ویلچر، عصا، واکر و..... در شهرستان فراهم شود واین امر مستلزم حمایت و همکاری مجموعه فرمانداری و خیرین شهرستان است.

 

 

 آدرس کوتاه :