یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 102143862
فرماندار اشکذر خبر داد؛

افزایش قابل‌توجه اعتبارات ورزشی شهرستان اشکذر در مقایسه با سال گذشته


فرماندار اشکذر در دیدار با روسای هیات ورزشی از افزایش قابل‌توجه اعتبارات عمرانی سال جاری باهدف تجهیز و بهسازی باشگاه‌های ورزشی متناسب با نیازمندی‌های هر منطقه خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در دیدار با روسای هیات ورزشی شهرستان بابیان اینکه اعتبارات اختصاص‌یافته در زمینه ورزش رشد قابل‌توجهی داشته است اظهار داشت: اعتبارات عمرانی سال جاری در مقایسه با سال قبل متناسب با نیازمندی‌های هر منطقه با افزایش چند برابری همراه بوده و این افزایش نویدبخش روزهای خوبی در این حوزه خواهد بود.

 

فرماندار اشکذر بابیان اینکه هیات ورزشی باید نسبت به هزینه‌های جاری خود هدفمندتر باشند افزود: تجهیز و بهسازی وضعیت ورزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی از مهم‌ترین اقدامات طی سال جاری خواهد بود.

 

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در خصوص زمین پیست سوارکاری نیز گفت: با تصویب این طرح در کمیته برنامه‌ریزی استان فرآیند واگذاری این محل آغاز و انشالله با اخذ مجوز لازم 80 هکتار زمین برای این منظور اختصاص خواهد یافت.

 

شاه‌حسینی با انتقاد از نحوه فعالیت بخش خصوصی و مشارکت در زمینه‌های مختلف ورزشی نیز عنوان داشت: در جهت حمایت بیشتر از هیئت‌های ورزشی با واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی شهرستان گفتگوهای لازم انجام و قول‌های مساعد داده‌شده است.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :