یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157683244
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

آمار ثبت احوال شهرستان از وقایع چهارگانه حیاتی نقش مهمی در برنامه ریزی ها دارد


"هادی هادی نسب"نسب با بیان اینکه ملاک اولیه بسیاری از تصمیمات و برنامه ریزی ها، اطلاعات و آمار جمعیتی است، بر تعامل و همکاری سازمان های مرتبط در جهت ثبت آمار صحیح، به روز و قابل اعتماد وقایع چهار گانه در اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال این شهرستان گفت: آمارهای اداره ثبت احوال در ثبت ولادت، فوت، ازدواج و طلاق می تواند در تصمیم گیری مسئولان در جهت کاهش معضلات اجتماعی تاثیر گذار باشد.

 

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه ملاک اولیه بسیاری از تصمیمات و برنامه ریزی ها، اطلاعات و آمار جمعیتی است، بر تعامل و همکاری سازمان های مرتبط در جهت ثبت آمار صحیح، به روز و قابل اعتماد وقایع چهار گانه در اداره ثبت احوال شهرستان تاکید کرد.

 

 

فرماندار اشکذر با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری ادامه داد: نقش ثبت احوال در احراز هویت داوطلبان و رای دهندگان در امر انتخابات مهم است و ثبت اطلاعات دقیق توسط این سازمان می تواند از سوء استفاده های احتمالی در انتخابات پیشگیری کند.

 

 

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر اظهار داشت: درصد رشد نرخ ازدواج شهرستان در سال 97 نسبت سال96، 3/7 درصد بوده است.

 

 

محمد جلال عسکری تعداد درخواست های اخذ شده شهرستان برای صدور کارت هوشمند ملی از آغاز طرح را 16 هزار درخواست عنوان کرد.

 

 

این مقام مسئول در خصوص فراوانی بیشترین نام در بین پسران و دختران شهرستان در سال 97 گفت: امیرعلی، امیرحسین، حسین و فاطمه، زینب و رقیه بیشترین نام هایی بوده که مردم شهرستان برای نامگذاری فرزندان خود انتخاب کردند.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :