امام جمعه اشکذر:شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است.

شناسه : 1477054

امام جمعه اشکذر:شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است.


امام جمعه اشکذر:شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است.

امام جمعه اشکذر:شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"حجه الاسلام محمد رضا طالبیان"درخطبه های نمازجمعه اشکذر؛ شرکت در انتخابات را یک تکلیف بزرگ الهی دانست و از آن به عنوان یک مسئله مهم ملی و بین المللی یاد کرد.
خطیب جمعه اشکذرهم چنین با اشاره به برگزاری پرشور راهپیمایی 22 بهمن در مناطق مختلف شهرستان صدوق؛ با تقدیراز حضور بی نظیر مردم  در این راهپیمایی، گفت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ی این شهرستان  با حضور پرشور و حماسی خود ثابت کردند که مانند همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستند.
وی در ادامه مسئله انتخابات مجلس شورای اسلامی را مهم و اساسی دانست و تاکید کرد: بحث انتخابات نه تنها یک مسئله مهم داخلی، بلکه به دلیل تاثیرگذاری آن در روابط و موضع گیری های خارجی کشور، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و شرکت پرشور در انتخابات علاوه بر این که مهر تاییدی بر نظام می زند، دشمنان نظام را سرجای خود می نشاند.
حجه الاسلام طالبیان خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده ما همیشه و در همه حال تمام تلاش خود را به کار می بندند تا مردم ما کمترین مشارکت را در انتخابات داشته باشند اما مردم ما باید بدانند که شرکت در انتخابات جهت تعیین سرنوشت و آینده آن هاست و در این زمینه نباید بی تفاوت باشیم و سرنوشت خود را به دیگران بسپاریم.
امام جمعه اشکذر سپس خطاب به کاندیداها و طرافدارانشان گفت: رعایت اخلاق و رفتار اسلامی و انسانی مهم ترین وظیفه کاندیداها است و طرفداران کاندیداها نیز بایستی همواره ارزش های اخلاقی را مد نظر خود داشته باشند تا انتخاباتی بر اساس ارزش های دینی و فضائل اخلاقی داشته باشیم.
وی در پایان تصریح کرد: مردم فهیم و انقلابی ما بایستی با بررسی و مطالعه کافی درباره کاندیداها بر اساس معیارهایی که مد نظر دارند، افرادی را به مجلس بفرستند که از لحاظ پایبندی به ولایت فقیه و نظام، در انجام وظایف محوله تلاش خود را به کار بندند تا مجلسی قوی، کارگشا و دشمن شکن داشته باشیم
.