یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 127144468
فرماندار اشکذر خواستار شد؛

آموزش شهروندان با بهره‌گیری از ظرفیت هلال‌احمر


فرماندار اشکذر با تأکید بر اهمیت آموزش در هنگام وقوع حوادث احتمالی بهره‌گیری از توان و ظرفیت جوانان و داوطلبین را برای تحقق این امر خواستار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» در نشست با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان ضمن اشاره به مأموریت‌های مهم این سازمان در رشته‌های مختلف امداد و نجات و آموزش گفت: جمعیت هلال‌احمر همواره در مأموریت‌های بین بخشی و خدمات عام‌المنفعه خوش درخشیده است و این توفیق دستاوردی بزرگ برای جوانان و علاقه‌مندان به سازمان است.

 

فرماندار اشکذر بابیان ابراز علاقه‌مندی و رضایت مردم و مسئولین این شهرستان به مجموعه جمعیت هلال‌احمر اظهار کرد: آمادگی داریم به‌واسطه نزدیکی به استان و با همکاری خیرین شهرستان اشکذر را به‌عنوان پایلوت در حوزه‌های آموزش و ترویج قرار دهیم.

 

وی با تأکید بر اهمیت آموزش مقابله با خطر و حوادث احتمالی به شهروندان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت جوانان هلال‌احمر و حمایت خیرین افزود: ظرفیت و حضور خیرین در شهرستان اشکذر ستودنی است و درصورتی‌که این پتانسیل با نیروهای داوطلب جمعیت هلال همراه شود می‌تواند دستاوردهای خوبی داشته باشد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان نیز با اشاره به پتانسیل اعضا و داوطلبین این سازمان گفت: جوانان هلال‌احمر خواهان بروز قابلیت‌های خود در اجتماع هستند و در صورت حمایت می‌توان این توان بالقوه را به بالفعل تبدیل کرد.

 

«محسن حرازی زاده» اهداف کلان هفت‌گانه جمعیت هلال‌احمر را رویکرد و هدف اصلی این مجموعه در سطح استان برشمرد و عنوان داشت: با هماهنگی و هم‌افزایی نهادهای مسئول می‌توان ضمن ارائه خدمت به مردم به شعارها عینیت بخشید.

 

وی با دعوت از خیرین برای مشارکت بیشتر در طرح‌های این مجموعه عرضه داشت: هلال‌احمر این توان را دارد تا با ارائه طیف متنوعی از خدمات در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم نماید.

 

این مقام مسئول بابیان برخی از رویکردهای جمعیت هلال‌احمر به‌ویژه در شاخه جوانان و داوطلبین از آمادگی این سازمان برای پاسخ‌گویی به انتظارات اجتماعی با نسخه بومی خبر داد.

 

 

 

 

 

 


آدرس کوتاه :