یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 109679996
فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

اولویت نخست، ارتقا کیفیت مراکز آموزشی است


فرماندار اشکذر در نشست شورای آموزش‌وپرورش با اشاره به رصد و تحلیل مستمر وضعیت مدارس و کیفیت علمی دانش آموزان گفت: اولویت نخست این شورا در سال آتی، ارتقا کیفیت مراکز آموزشی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه اشکذر در آخرین نشست شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان بسترسازی مناسب برای دانش آموزان در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی را بااهمیت عنوان کرد و افزود: در این راستا ضروری است در شورای آموزش‌وپرورش نسبت به بررسی وضعیت علمی و اخلاقی مراکز آموزشی طی سال آتی برنامه‌ریزی دقیقی و جامعی اتخاذ نماید.

 

توجه به نواقص و عوامل کاهش کیفیت آموزشی موضوع دیگری بود که حجت‌الاسلام «محمدرضا طالبیان» بر آن تأکید کرد و دقت نظر ویژه در فراهم نمودن شرایط مطلوب برای تدریس معلمین و تحصیل دانش آموزان را خواستار شد.

 

فرماندار اشکذر نیز بابیان اینکه شورای آموزش‌وپرورش تصمیم گیر و تصمیم‌ساز است گفت: هم‌اندیشی و تعامل مدیران دستگاه‌ها در این نشست‌ها باید به حد مطلوب خود برسد و ضروری است این مهم در سال آتی مدنظر مدیران باشد.

 

«محمدعلی شاه‌حسینی» اولویت دیگر این شورا را ارتقا کیفیت آموزشی و پرورشی مراکز علمی در سطح شهرستان دانست و ادامه داد: رصد، تحلیل و پیگیری عوامل موفقیت و شکست دانش آموزان باید به‌صورت مستمر بررسی و نتایج آماری آن به این شورا اعلام گردد.

 

وی با اشاره به موفقیت‌های دانش آموزان این شهرستان در کنکور سال جاری نیز خاطرنشان کرد: به همین منظور و در راستای تداوم این موفقیت‌ها علاوه بر بهبود فضای آموزشی نسبت به رفع کاستی‌ها با همکاری و همیاری خیرین نیز اقدام خواهیم کرد.

 

 شاه‌حسینی در بخش دیگر صحبت‌های خود توجه به مقوله‌های فرهنگی با توجه به تأکید بزرگان نظام به‌ویژه مقام معظم رهبری را بااهمیت عنوان کرد و نگاه ویژه متولیان را به این حوزه خواستار شد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :