اولين نشست ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 783422

اولين نشست ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد


اولين نشست ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

اولين نشست ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط  عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز سه شنبه در اولين نشست ستاد انتخابات اين شهرستان كه در محل دفتر وي برگزار شد اظهار داشت: طي سی وچهارسال عمر بابرکت انقلاب اسلامی بیش از 30 انتخابات در کشور برگزار شده که چنین دستاورد ارزنده ای در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.

فرماندار و رئيس هيات اجرايي انتخابات شهرستان صدوق با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در خرداد سال 92، گفت: هر دوی این انتخابات از اولویت های نظام است که در سال آینده به حول و قوه الهی برگزار خواهد شد و تمام اراده ها برای ایجاد بستر مناسب، امن و سالم برای این رویداد مهم سیاسی بسیج شده است.

رئيس هيات اجرايي انتخابات شهرستان صدوق تصريح كرد: خوشبختانه اعضای ستاد انتخابات شهرستان تجربه لازم و کافی را در ارتباط با وظایف خود دارند؛ با این حال وظایف کمیته های ستاد انتخابات باید به طور مکرر مرور شود و هماهنگی و همگرایی بین اعضای این ستاد هر روز اتفاق بیفتد.

وی با تأکید بر آموزش دست اندرکاران برگزاری انتخابات، ادامه داد: آموزش و مهارت افزایی جزو ملزوماتی است که دایما باید مورد توجه قرار گیرد و در هر مجال مهارت ها و شیوه های فعالیت در این عرصه مورد بازنگری قرار گیرد.

در ادامه این جلسه اعضای ستاد انتخابات شهرستان در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نقطه نظرات خود را در خصوص موارد و مسائل مرتبط با ستاد ارائه کردند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز جمعه 24 خرداد سال 92 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.