یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157649107
فرماندار اشکذر خبر داد:

اولین جشنواره محصولات گلخانه ای در بخش مرکزی اشکذر برگزار می شود


هادی هادی نسب گفت: این جشنواره در جهت معرفی هر چه بهتر محصولات گلخانه ای شهرستان و با همکاری دستگاه های متولی و مشارکت بخش خصوصی، اوایل دی ماه در یکی از روستاهای بخش مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره محصولات گلخانه ای و صنایع تبدیلی آن، وجود 400 هکتار سطح زیرکشت محصولات گلخانه ای در بخش رستاق را ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کشاورزی شهرستان عنوان کرد.

 

 

هادی هادی نسب گفت: اشکذر با دارا بودن رتبه سوم تولید محصولات کشاورزی و رتبه دوم سطح زیر کشت محصولات گلخانه ای جایگاه ویژه ای را در استان داراست، لذا تقویت زنجیره محصولات گلخانه‌ای، معرفی محصولات شهرستان به استان و کشور، ارائه راهکار در جهت بازاریابی مناسب برای محصولات و ایجاد صنایع تبدیلی در مجاورت آن به عنوان اولویت های حوزه کشاورزی شهرستان در حال پیگیری است.

 

 

وی از برگزاری اولین جشنواره محصولات گلخانه ای در اویل دی ماه سال جاری در یکی از روستاهای بخش مرکزی اشکذر خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف معرفی هر چه بهتر محصولات گلخانه ای شهرستان و با همکاری دستگاه های متولی و مشارکت بخش خصوصی برگزار می شود.

 

 

 آدرس کوتاه :