یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158146119

اولین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخابات شهرستان اشکذر برگزار شد


اولین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخابات شهرستان اشکذر به ریاست رئیس دادگستری شهرستان و با حضور"هادی نسب" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی ، "حکیم آبادیان" رئیس هیئت نظارت و"پوردهقان" رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان برگزار شد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، اولین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست "شاکر" رئیس دادگستری شهرستان و با حضور"هادی نسب" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی ، "حکیم آبادیان" رئیس هیئت نظارت ، "پوردهقان" رئیس هیئت بازرسی انتخابات ، "اقبالی" دادستان عمومی و انقلاب اسلامی،"سرهنگ خدایی" فرمانده نیروی انتظامی و مسئول کمیته های ستاد انتخابات شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر هدف از تشکیل این ستاد را هماهنگی و برنامه ریزی مناسب، منسجم و اثر بخش برای پیشگیری از جرائم انتخاباتی عنوان کرد وگفت: توجه به امر پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی ضروری است و باید با حساسیت و اهمیت بیشتر به آن پرداخته شود تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور در شهرستان باشیم.

 

سید محمد ابراهیم اقبالی گفت: اطلاع‌رسانی مصادیق مجرمانه جرائم انتخاباتی و رصد کردن فضای مجازی دو موضوع مهمی است که باید از آغاز فرآیند ثبت‌ نام تا زمان تبلیغات انتخاباتی، رأیگیری و اعلام نتایج مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر گفت: با تعامل و هماهنگی هیات های نظارت، بازرسی و اجرایی انتخابات شهرستان، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی قانونمند، با شکوه،  و با حضور حداکثری مردم در شهرستان فراهم خواهیم کرد.

 

 



آدرس کوتاه :