اولین نشست شورای اداری صدوق در سالجاری برگزار شد

شناسه : 780462

اولین نشست شورای اداری صدوق در سالجاری برگزار شد


اولین نشست شورای اداری صدوق در سالجاری برگزار شد

اولین نشست شورای اداری صدوق در سالجاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"سعید عبداللهی" روز چهارشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد با اشاره به  حماسه سوم خرداد گفت: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه ای از یاد نرفتنی است چراکه مردم با سلاح عزم و ایمان به مکتب و عشق و علاقه به میهن اسلامی شان، با دست خالی چنان مقاومت کردند که در تاریخ، بی نظیر ماند.

فرماندار صدوق جذب اعتبارات توسط ادارات در سال گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: امیدواریم در سال جدید سهم شهرستان از محل اعتبارات استانی قابل قبول باشد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به عملکرد ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان صدوق افزود:  خوشبختانه در نوروز امسال برنامه های بسیار متنوع و قابل قبولی ویژه مسافران طراحی و اجرا شد که همکاری و همدلی مردم و مسئولین قابل تقدیر است.

عبداللهی در بخش دیگری از سخنان خود به عملکرد ادارات شهرستان در سال گذشته اشاره  و تصریح کرد: ارزیابی دقیق و موشکافانه ای از وضعیت ادارات و نحوه پاسخگویی به مراجعین و میزان رضایتمندی مردم از آنها توسط فرمانداری صورت گرفت که  در سال جدید نیز این مهم به قوت خود باقی است.

ابن جانباز جنگ تحمیلی سند توسعه و چشم انداز شهرستان صدوق را سندی راهگشا و راهنما برای توسعه و پیشرفت شهرستان توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: مراحل پایانی سند در حال طی شدن است و انتظار می رود تا پایان خردادماه سالجاری از این مهم رونمایی شود.

بررسی مراحل تدوین سند توسعه و چشم انداز شهرستان و ارائه توضیحات توسط کارشناس مربوطه، ارائه گزارش پروژه های نیمه تمام توسط مدیران ادارت، بررسی برنامه های فرهنگی ادارات در سالجاری و مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر و نحوه اجرای آن در ادارات شهرستان از دیگر برنامه های اولین نشست شورای اداری شهرستان صدوق در سالجاری بود.

همچنین در این نشست از مدیران برتر ادارات شهرستان در سال گذشته  شامل آبفا اشکذر، بهزیستی، کمیته امداد، صندوق مهر امام رضا(ع) و فنی و حرفه ای شهرستان صدوق با اهدای لوح یادبودی تجلیل شد.