یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158713427
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

اپلیکیشن گردشگری شهرستان اشکذر طراحی می شود


فرماندار اشکذر گفت: با توجه به تعطیلی ستاد اسکان نوروزی شهرستان به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا می طلبد که امسال به زیرساخت های گردشگری از جمله راه انداری اپلیکیشن گردشگری شهرستان توجه ویژه ای شود تا در سال های آینده مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در نشست بررسی طراحی اپلیکیشن گردشگری این شهرستان گفت: با توجه به تعطیلی ستاد اسکان نوروزی شهرستان به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا می طلبد که امسال به زیرساخت های گردشگری از جمله راه انداری اپلیکیشن گردشگری شهرستان توجه ویژه ای شود تا در سال های آینده مورد استفاده قرار گیرد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه راه انداری این برنامه کاربردی باعث معرفی هر چه بهتر ظرفیت و توانمندی های شهرستان در حوزه های مختلف می شود، اظهار داشت: در اپلیکیشن گردشگری شهرستان اطلاعات جامع و کاملی از مناطق تاریخی، توضیحات کامل در مورد مکان های گردشگری، مراکز تفریحی، موزه ها، مراکز بوم گردی و نقشه مسیریاب گردآوری خواهد شد که می تواند مشاور خوبی برای مسافران باشد.

 

وی از شهرداران و بخشداران مرکزی و حضرآباد درخواست کرد تا داده ها و اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی این اپلیکیشن گردشگری را جمع آوری نموده و ابراز امیدواری کرد در نوروز سال آینده این اپلیکیشن مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

 


 آدرس کوتاه :