بازديد فرماندار صدوق از صنايع و گلخانه هاي بخش مركزي

شناسه : 782940

بازديد فرماندار صدوق از صنايع و گلخانه هاي بخش مركزي


بازديد فرماندار صدوق از صنايع و گلخانه هاي بخش مركزي

بازديد فرماندار صدوق از صنايع و گلخانه هاي بخش مركزي

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز سه شنبه در بازديد از ناحيه صنعتي رستاق، كارخانه كاشي گلديس، واحد توليد قند و نبات سازي و شركت تعاوني گلخانه داران اين شهرستان بر حمايت دولت از بخش صنعت و كشاورزي تاكيد كرد.

فرماندار صدوق جايگاه توليد و توزيع در آموزه هاي متعالي دين مبين اسلام را يادآور شد و با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام "سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" توسط مقام معظم رهبري اظهار داشت: خدمت به صنايع كاهش بسياري از مشكلات از قبيل بيكاري، ناهنجاريهاي اجتماعي و... را به دنبال دارد.

دشتي پور تعامل و همكاري بخش خصوصي با دولت را عامل پيشرفت و پشت سر گذاشتن تحريم‌ها دانست و اظهار داشت: با مقاومت و تلاش و طرح ساز و كارهاي مناسب، آنچه مورد توجه رهبري است محقق خواهد شد.

فرماندار صدوق تصريح كرد: براي رشد و توسعه بايد مسائل را تعريف و مشخص كرد و با راه حل منطقي پيش رفت.

اين مقام مسئول همچنين با اشاره به وضعيت كشاورزي در شهرستان صدوق گفت: صنعت كشاورزي برگيرنده توده عظيمي از نيروهاي انساني است واز اين رو پيشرفت كشاورزي بويژه در زمينه گلخانه داري موجب مي شود نرخ بيكاري اين شهرستان به نحو چشمگيري كاهش يابد.

وي ادامه داد: توليد مناسب محصولات گلخانه اي مورد نياز با مشخصات مطلوب و به مقدار مناسب مي تواند شاخص اقتصادي صنعت كشاورزي را در شهرستان به نحو مطلوبي افزايش دهد.

فرماندار صدوق ياد آورشد : رسالت توليد و تهيه مواد غذايي كشور و اندوختن بخش بزرگي از ذخاير ارزي كشوربه عهده صنعت كشاورزي است به همين علت صنايع تبديلي بخش كشاورزي ،نقشي اساسي در توسعه پايدار اين بخش داشته و از ايجاد ضايعات در محصولات كشاورزي جلوگيري مي كند.