بازدیدفرماندارصدوق ازپروژه مسکن مهر رضوانشهر

شناسه : 781910

بازدیدفرماندارصدوق ازپروژه مسکن مهر رضوانشهر


بازدیدفرماندارصدوق ازپروژه مسکن مهر رضوانشهر

بازدیدفرماندارصدوق ازپروژه مسکن مهر رضوانشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"احمد علی دشتی پور"روزشنبه از پروژه مسکن مهررضوانشهربازدید نمود.

دراین بازدید که جمعی ازمسئولین شهرستان نیزحضورداشتند،فرماندارصدوق طرح و ايده ساخت پروژه های مسکن مهر را مقدس دانست وبيان داشت: در زماني که داشتن سرپناه براي اقشار محروم و متوسط جامعه مي رفت تا به رويايي دست نيافتني تبديل شود، انديشه اي والا که حاصل نگاه به افق‌هاي دور دست بود توانست در حرکتي انقلابي و مكتبي مردم اين مرز و بوم را به سايه آرامش دستيابي به مسكن برساند .

وي با اشاره به اين كه ايده ارزشمند مسکن مهر امروز به بار نشسته و سايبان هزاران خانواده‌‌اي است که روزي داشتن سرپناهي عاريه‌اي براي آنها رويا بود افزود: مسكن مهر حكايت جاري شدن آرامشي است لطيف در عمق جان مردم مهربان و مهر پرور اين خاك كه بارها ارادت و عشق و محبت خويش را به مكتب اسلام و ولايت ايران عزيز به اثبات رسانده اند.

این مقام مسئول درادمه گفت:حلاوت برنامه‌ريزي‌هاي دولت زماني شيرين مي‌شود که در زندگي روزمره مردم جاري شده و مردم سايه امن آن را با جان خود احساس کنند و اين لبخند رضايت مردم مهربان و وفادار است كه مي تواند سختي ها و خستگي ها را از آيينه چهره مسؤلان بزدايد.

دشتی پورهم چنین روند پروژه مسکن مهررضوانشهررابسیارخوب ارزیابی کرد وازاعضای شرکت تعاونی مسکن مهرشهرستان وکلیه دست اندرکاران این پروژه قدردانی کرد.

پروژه مسکن مهررضوانشهردارای 18واحد ودردوطبقه درحال ساخت می باشد.