یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154064259
صبح امروز:

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری اشکذر از اداره آموزش وپرورش و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان


هادی هادی نسب در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی مسئولان به مردم پرداخت و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مسائل و مشکلات شهروندان تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛هادی هادی نسب در سومین روز کاری خود به‌ صورت سرزده و در راستای رسیدگی به امور و مسائل مردم در دستگاه‌های دولتی و بررسی چگونگی خدمت‌رسانی  آنها، از ادارات آموزش پرورش و راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان بازدید کرد.


سرپرست فرمانداری  شهرستان اشکذر در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی مسئولان به مردم پرداخت و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مسائل و مشکلات شهروندان تأکید نمود.


هادی نسب هدف از این بازدید و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی ادارات دولتی شهرستان به مردم و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهادها برای پیشرفت امور عنوان کرد.


وی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌ رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت خواهد گرفت.

 

 آدرس کوتاه :