یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 156637758

بازدید سرپرست فرمانداری اشکذر از پروژه جاده اشکذر به رستاق


هادی هادی نسب در جریان این بازدید و در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما ابراز امیدواری کرد که در هفته دولت شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، سرپرست فرمانداری، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و شهردار اشکذر از پروژه جاده اشکذر به رستاق بازدید کردند.

 

هادی هادی نسب در جریان این بازدید و در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما با بیان اینکه این جاده مسیر اصلی مردم روستاهای بخش مرکزی به مرکز شهرستان است، گفت: بخش عمده ای از گلخانه های شهرستان در بخش مرکزی قرار دارند و حجم بالای تردد در این جاده موجب حوادث زیادی شده است.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر گفت: با مشارکت شهرداری و بخشداری مرکزی عملیات ساماندهی باند دوم این جاده آغاز شده و در شرایط  فعلی بخش عمده ای از زیر سازی باند دوم انجام شده است.

 

هادی نسب ادامه داد: این پروژه یکی از خواسته های چندین ساله مردم رستاق بوده و امید می رود با تفکیک وظایف صورت گرفته بین بخشداری و شهرداری و پیگیری های صورت گرفته در خصوص نصب تیر و فنداسیون روشنایی و هم چنین قیر جاده جهت آسفالت، شاهد بهره برداری از این پروژه در هفته دولت باشیم.

 

 آدرس کوتاه :