یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158396064

بازدید سر زده فرماندار اشکذر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان


در راستای اطلاع از وضعیت خدمت رسانی ادارات شهرستان به مردم و تکریم ارباب رجوع فرماندار اشکذر به طور سر زده از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر در راستای اطلاع از وضعیت خدمت رسانی ادارات شهرستان به مردم و تکریم ارباب رجوع به طور سر زده از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بازدید کرد.

 

فرماندار اشکذر خواستار نهادینه شدن فرهنگ ترویج ارائه خدمت صحیح به مردم در دستگاه‌ها شد و گفت: کارکنان و مدیران‌ نظام اداری و تجهیزات وامکانات موجود در شهرستان باید در خدمت مردم، تسهیل امور و ارتقاء رضایت‌ مندی آنان قرار گیرد.

 

هادی هادی نسب بر ضرورت اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان در سایه روحیه تفاهم و همدلی روسای ادارات شهرستانی تاکید کرد و اظهار داشت: با همفکری فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان باید اولویت های فرهنگی شهرستان را مشخص و در راستای معرفی هر چه بهتر آنها قدم برداشت.

 

در این دیدار هادی ملانوری رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اشکذر به بیان گزارشی از اقدامات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان پرداخت و خواستار حمایت همه جانبه فرماندار در حوزه های فرهنگی و هنری شهرستان شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :