یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153541546
همزمان با روز پاسدار:

بازدید فرماندار از ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر


همزمان با ولادت باسعادت امام حسین(ع) و گرامی داشت روز پاسدار، محمدعلی شاه حسینی به همراه معاونین فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج، با فرمانده و پاسداران سپاه شهرستان اشکذر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، همزمان با ولادت باسعادت امام حسین(ع) و گرامی داشت روز پاسدار، محمدعلی شاه حسینی به همراه معاونین فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج، با فرمانده و پاسداران سپاه شهرستان اشکذر دیدار کرد.

 

محمدعلی شاه حسینی در این دیدار به تبیین نقش سپاه پاسداران در طول دوران انقلاب اسلامی ایران و در کلام امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب پرداخت و گفت: امروزه سپاه در انجام ماموریت های متنوع سازمانی خود در داخل و خارج از مرزها با موفقیت عمل نموده است.

 

فرماندار اشکذر ضمن محکوم نمودن اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، افزود: سپاه از بدو تشکیل خود مدافع راستین آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و این اقدام آمریکا بیانگر شکست آنها در سیاست های خصمانه خود در کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه است.

 

وی تعامل، همکاری و صمیمیت و هم چنین مردمی بودن سپاه را عامل مهمی در ناکام گذاشت دشمنان و در راس آنها آمریکای جنایتکار در توطئه های علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و از زحمات سپاه پاسداران و نیروهای ارتش در کمک به مردم سیل زده در برخی از نقاط کشور تقدیر و تشکر نمود.

 

 آدرس کوتاه :