یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158324731

بازدید فرماندار اشکذر از باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت 11 هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق


فرماندار اشکذر با بیان اینکه صنعت پرورش اسب به عنوان یکی از محور های سند چشم انداز شهرستان تعریف شده است، گفت: رونق گرفتن هر چه بیشتر صنعت اسب شهرستان در گرو برطرف کردن مشکلات زیرساختی این صنعت می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی نسب" فرماندار در معیت "بشارتی" رئیس جهاد کشاورزی و "قانعیان" بخشدار مرکزی اشکذر از باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت 11 هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق بازدید کرد.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه نژادهای مختلف اسب در باشگاه ها و مراکز پرورش اسب این شهرستان در حال فعالیت هستند، گفت: دارا بودن بیش از 100 باشگاه سوارکاری در مناطق مختلف، ظرفیت و پشتوانه بسیار خوبی را در زمینه صنعت پرورش اسب شهرستان ایجاد کرده است.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه صنعت پرورش اسب به عنوان یکی از محور های سند چشم انداز شهرستان تعریف شده است، افزود: پتانسیل‌ خوبی در صنعت پرورش اسب شهرستان وجود دارد که در این حوزه با مشکلات زیرساختی مواجه هستیم و رونق گرفتن هر چه بیشتر صنعت اسب در شهرستان در گرو برطرف کردن مشکلات زیرساختی می باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته اقدامات بسیار خوبی در زمینه تامین زیر ساخت این صنعت پر رونق در شهرستان از جمله واگذاری زمین جهت احداث دهکده بین المللی سوارکاری صورت گرفته که بستر و زمینه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این صنعت فراهم شده است.

 

فرماندار اشکذر در این بازدید در جریان مهمترین مسائل و مشکلات باشگاه در حال ساخت پرورش اسب سایت 11 هکتاری حسین آباد پور اکبری رستاق قرار گرفت.

 

 آدرس کوتاه :