یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158276689

بازدید فرماندار اشکذر از دو طرح اشتغال زایی تولید فرآورده های لبنی و محصولات کنجدی


فرماندار اشکذر و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان از روند اجرای طرح اشتغال زایی در زمینه تولید فرآورده های لبنی در رستاق و طرح در حال فعالیت تولید محصولات کنجدی در اشکذر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی نسب" فرماندار اشکذر و "امامی" مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان از روند اجرای طرح اشتغال زایی در زمینه تولید فرآورده های لبنی در رستاق و طرح در حال فعالیت تولید محصولات کنجدی در اشکذر بازدید کرد.

 

در این بازدید که معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی اشکذر نیز حضور داشتند، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید هدف از ارائه تسهیلات این صندوق را در راستای ایجاد فضای کسب و کار در جامعه و رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی عنوان کرد و گفت: شهرستان اشکذر در زمینه جذب تسهیلات اشتغال زایی صندوق کارآفرینی امید در سال جاری جایگاه مناسبی را در سطح استان به خود اختصاص داده است.

 

فرماندار اشکذر به ارائه گزارشی از وضعیت دو طرح اشتغال زا در حوزه  فرآورده های لبنی و محصولات کنجدی پرداخت و اظهار داشت: روند پیشرفت طرح فرآورده های لبنی در رستاق نسبتا خوب بوده و با تامین زیرساخت های مورد نیاز اعم از برق و گاز، آماده پرداخت تسهیلات در جهت خرید تجهیزات مورد نیاز است.

 

هادی هادی نسب به مشکلات پیش رو واحد تولید محصولات کنجدی در اشکذر اشاره و افزود: کمبود نقدیندگی و ارائه تسهیلات جهت تامین و تجهیز آزمایشگاه و راه اندازی خط حلوا شکری این واحد ازجمله مشکلاتی است که انتظار می رود تا با مساعدت صندوق کارآفرینی امید استان در پرداخت تسهیلات مرتفع گردد.

 

 آدرس کوتاه :