یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158056304

بازدید فرماندار اشکذر از شرکت تیام نور


این شرکت در زمینه تولید لامپ های سرامیکی، دور شیشه ای، دیواری، بک لایت، حبابی، هالوژنی و پروژکتور به صورت آفتابی، مهتابی و ترکیبی فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار با همراهی "مصطفی پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و "میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از صنایع روشنایی تیام نور بازدید کرد.

 

این شرکت در زمینه رنگ آمیزی، خم، برش و سفارش سازی پلاتین های مس و انواع تزریقات پلاستیک صنایع روشنایی فعالیت می کند و لامپ های سرامیکی، دور شیشه ای، دیواری، بک لایت، حبابی، هالوژنی و پروژکتور به صورت آفتابی، مهتابی و ترکیبی از عمده ترین محصولات این شرکت محسوب می شود.

 

فرماندار اشکذر در جریان این بازدید تولید و اشتغال را از مهمترین مسائل شهرستان در حوزه اقتصادی عنوان کرد و گفت: ارائه تسهیلات مناسب به همراه مشوق های لازم به سرمایه گذران و ایجاد اشتغال پایدار دو محور مهمی هستند که توسط فرمانداری در حوزه اقتصادی شهرستان دنبال می شود.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: سیاست توسعه اقتصادی شهرستان حمایت از واحدهای سبز و کم آبخواه است و این واحد در همین راستا حمایت شده است. 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :