یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158021162

بازدید فرماندار اشکذر از مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست سرای مهر


"هادی هادی نسب" فرماندار به نقش مهم این مرکز در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و گفت: کودکان مراکز بد سرپرست و بی سرپرست در طول زندگی لطمه های زیادی دیده و نباید تنها بوده و احساس کنند که از جامعه جدا هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان از مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی‌سرپرست سرای مهر این شهر بازدید کرد.

 

هادی هادی نسب از فعالیت پرسنل این مرکز و اداره بهزیستی شهرستان در فراهم کردن فضایی آرام برای زندگی کودکان بی سرپرست تقدیر و تشکر نمود.

 

فرماندار اشکذر به نقش مهم این مرکز در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و گفت: كمك به بازگشت كودكان زير پوشش به فعاليت هاي عادي اجتماعي و ارتقاء سطح سلامت رواني و رفتاري كودكان بي سرپرست و بدسرپرست از جمله موارد مهمی است که باید همواره مد نظر قرار گیرد.

 

وی ضمن اعلام آمادگی در خصوص انجام حمایت‌های مادی، عاطفی و معنوی از این مرکز، اظهار داشت: کودکان مراکز بد سرپرست و بی سرپرست در طول زندگی لطمه های زیادی دیده و نباید تنها بوده و احساس کنند که از جامعه جدا هستند.

 

در ادامه جعفری نسب مسئول مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست سرای مهر اشکذر به بیان گزارشی از فعالیت های این مرکز در طول سال پرداخت.

 

 آدرس کوتاه :