یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158744753

بازدید فرماندار اشکذر از واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان


واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان روزانه هزار دست انواع لباس های ایزوله مخصوص جراحی و کرونایی تولید می کند که مطابق با استاندارد اداره کل تجهیزات پزشکی است و فقط به بیمارستان ها فروخته می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر" هادی هادی نسب" فرماندار و " میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان در شهرک صنعتی نیکو بازدید کردند.

 

فرماندار اشکذر گفت: این روزها که شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی را در کشور و استان به وجود آورده است، استفاده از لباس کار یک بار مصرف ایزوله پزشکی، برای پزشکان و کادر درمان بیمارستان ها بسیار حائز اهمیت است.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه جنس لباس تولید شده در این واحد از  پارچه تقویت شده اسپان باند 3 لایه می باشد و محل دوخت و زیپ توسط چسب مخصوص حفاظت شده است، افزود: تولید لباس های یک بار مصرف ایزوله واحد احسان طب پارسیان طبق استاندارد اداره کل تجهیزات پزشکی است و فقط به بیمارستان ها فروخته می شود.

 

لازم به ذکر است واحد تولید لباس یک بار مصرف ایزوله احسان طب پارسیان با سرمایه گذاری بالغ بر سیزده میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم 30 نفر روزانه هزار دست انواع لباس های ایزوله مخصوص جراحی و کرونایی تولید می کند.

 

 


 آدرس کوتاه :