یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158654450

بازدید مدیرکل دفتر اشتغال وکارآفرینی بهزیستی کشور از مرکز جامع توانبخشی امید اشکذر


دکتر رضا دهقان در جریان این بازدید، تلاش در جهت ارتقاء نگرش اجتماعی به سمت توانمندسازی و قادرسازی جامعه معلولین را از برنامه های این سازمان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر ،"دکتر دهقان" مدیرکل دفتر اشتغال وکارآفرینی بهزیستی کشور در معیت " پوردهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر، "کریمی" معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان و "میرحاجی" رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذر از مرکز جامع توانبخشی امید اشکذر بازدید کردند.

 

مدیرکل دفتر اشتغال وکارآفرینی سازمان بهزیستی کشور در بازدید از مرکز حرفه آموزی و کارگاه تولیدی و حمایتی معلولین امید اشکذر ، ایجاد اشتغال برای معلولان را از اولویت های سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد و گفت: اشتغال یکی از زمینه های ورود به اجتماع است لذا تلاش ما در این راستا است تا با همراهی بخش خصوصی و آموزش معلولین در مراکز حرفه آموزی زمینه ورود معلولین به جامعه نیز فراهم شود.

 

دکتر رضا دهقان تلاش در جهت ارتقاء نگرش اجتماعی به سمت توانمندسازی و قادرسازی جامعه معلولین را از برنامه های این سازمان عنوان کرد و اظهار داشت: بهره‌‏گیری از مشارکت‏‌های مردمی و تعامل بخش غیردولتی و امکانات فرابخشی در جهت حمایت و توانمندسازی در این جهت کمک کار سازمان بهزیستی خواهد بود.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشکذر  به عملکرد مطلوب مرکز حرفه آموزی معلولین اشاره و اظهار داشت: نگاه بهزیستی به جامعه معلولین به عنوان سرمایه های اجتماعی ویژه است و این نگاه ویژه می تواند بخشی از توان ذاتی آنها را به نمایش بگذارد و همچنین  استعداد های پنهان آنها را شکوفا نماید.

 

لازم به ذکر است مرکز جامع توانبخشی امید اشکذر به عنوان تنها مرکز جامع توانبخشی در شهرستان اشکذر است و تاکنون توانسته عملکرد خوبی را در ارزیابی های به عمل آمده توسط کارشناسان توانبخشی کشور و استان داشته باشد و این مرکز در حال حاضر دارای دو قسمت حرفه آموزی و کارگاه حمایتی و تولیدی بوده که در هر کدام تعدادی از مدد جویان بر اساس بهره هوشی و سایر توانایی های خود دسته بندی شده و با حضور مربیان متخصص در زمینه های تولیدی و حرفه آموزی مشغول به فعالیت هستند.

 

 آدرس کوتاه :