یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146537265

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از دو پروژه عمرانی در بخش خضرآباد


محسن صادقیان به همراه مدیرعامل آبفار، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و فرماندار اشکذر از پروژه آب رسانی به بخش خضرآباد و هم چنین تعریض جاده یزد به خضرآباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه مدیر عامل آبفار استان و فرماندار اشکذر از پروژه آب رسانی به بخش خضرآباد بازدید کرد.

 

مدیر عامل آبفار استان در جریان این بازدید گفت: در دو سال گذشته یکصد و بیست میلیارد ریال برای پروژه آب رسانی به بخش خضرآباد هزینه شده که برای اتمام این پروژه بالغ بر دویست و پنجاه میلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز است.

 

محمد فاتحی با تشکر از صبوری مردم بخش خضرآباد در خصوص انتقال آب به این منطقه اظهار داشت: میزان پیشرفت این پروژه در حال حاضر 21 کیلومتر خط انتقال، چهار مخزن وایستگاه پمپاژ می باشد که انشالله در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی آماده سازی طرح اولیه برای مسیر یابی ادامه پروژه آب رسانی به روستاهای این منطقه را اولویت دیگر این سازمان برای بخش خضرآباد دانست.

 

محسن صادقیان در ادامه حضور خود در بخش خضرآباد به همراه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پروژه تعریض جاده یزد به خضرآباد بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده استان در این بازدید با بیان اینکه 6 کیلومتر از مسیر زیرسازی شده است، افزود: اعتبار استانی امسال این پروژه چهار میلیارد و سیصد میلیون ریال بوده که در روزهای گذشته سه میلیارد ریال از محل سه درصد نفت اختصاص داده شده است.

 

علی علیخانی ادامه داد: 14کیلومتر از عملیات عمرانی جاده و ساخت هفت پل در مسیر باقیمانده که با اختصاص اعتبارات استانی و به موازات آن جذب اعتبارات ملی می توان شاهد اتمام این پروژه بود.

 

 

 

 

 



آدرس کوتاه :