یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158142330

بازدید میدانی فرمانداران شهرستان های اشکذر و تفت از پروژه در دست مطالعه احداث جاده اشکذر- تفت از محور خضرآباد


فرماندار اشکذر گفت: با پیگیری های صورت گرفته مطالعات احداث این راه توسط اداره کل راهداری صورت گرفته است و درانتظار گذراندن کمیسیون ماده 23 و کد دار نمودن پروژه جهت تامین مالی و اجرای عملیات آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر و "علیرضا نوکار" فرماندار تفت به همراه معاونین عمرانی این دو فرمانداری و بخشدار خضرآباد از پروژه در دست مطالعه احداث جاده اشکذر- تفت از محور خضرآباد بازدید کردند.

 

فرماندار اشکذر در این بازدید که در محل راه مواصلاتی اشکذر- تفت صورت گرفت، گفت: با احداث این جاده دسترسی مردم شهرستان و سایر شهرستان های شمالی استان به شهرستان تفت و بالعکس سهولت بیشتری خواهد یافت و بار ترافیکی بر محورهای موجود را کاهش خواهد داد.

 

هادی هادی نسب افزود: با پیگیری های صورت گرفته مطالعات احداث این  راه توسط اداره کل راهداری صورت گرفته است و درانتظار گذراندن کمیسیون ماده 23 و کد دار نمودن پروژه جهت تامین مالی و اجرای عملیات آن هستیم.

 

فرماندار اشکذر به بازدید میدانی که با همراهی فرماندار تفت صورت گرفت اشاره و اظهار داشت: خوشبختانه اجرایی شدن این پروژه مورد تاکید هر دو شهرستان بوده  و دستورات لازم به معاونین عمرانی فرمانداران جهت پیگیری امور داده شده است.

 

 آدرس کوتاه :