یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158811213
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

بازگشایی مدارس شهرستان اشکذر از 27 اردیبهشت ماه


فرماندار اشکذر از بازگشایی مدارس شهرستان از ۲۷ اردیبهشت خبر داد و گفت: حضور دانش آموزان در کلاس‌ها الزامی و اجباری نیست و هر دانش آموزی که سوال یا ابهامی دارد، شرایط برای آنها مهیا شده تا به صورت حضوری مشکلات درسی خود را برطرف کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس شهرستان اشکذر با حضور" هادی هادی نسب" فرماندار، رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش و سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه بر اساس اعلام ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا مقرر شده مدارس در ۲۷ اردیبهشت بازگشایی شود، گفت: حضور دانش آموزان شهرستان در کلاس‌ها الزامی و اجباری نیست و هر دانش آموزی که سوال یا ابهامی دارد، شرایط برای آنها مهیا شده تا به صورت حضوری مشکلات درسی خود را برطرف کنند.

 

هادی هادی نسب به پروتکل بهداشتی ابلاغ شده در خصوص بازگشایی مدارس اشاره و اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش شهرستان مکلف است نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و ضدعفونی مدارس مطابق با پروتکل بهداشتی ابلاغ شده اقدامات لازم را انجام دهد.

 

وی تاکید کرد: آنچه در پروتکل مورد تاکید قرار گرفته ایجاد محیطی ایمن در مدارس بر پایه فاصله گذاری اجتماعی است تا والدین دغدغه ای از حضور فرزندان خود نداشته باشند.آدرس کوتاه :