با حضور فرماندار اشكذر و مديركل روابط عمومي استانداري خبرنگاران شهرستان تجليل شدند

شناسه : 5879958

با حضور فرماندار اشكذر و مديركل روابط عمومي استانداري خبرنگاران شهرستان تجليل شدند
به گزارش روابط عمومي فرمانداري اشكذر، مراسم تجليل از خبرنگاران اين شهرستان با حضور فرماندار، معاون فرماندار، مديركل روابط عمومي و جمعي از مسئولين اشكذر در محل سراي محبت رضوانشهر برگزار شد.

"محمدعلي شاه حسيني" در ابتداي اين نشست با گرامي داشت ياد و خاطره "شهيد صارمي"خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي اظهار داشت: خبرنگاران با كار مداوم، سازگاري، مدارا و ملايمت، سعه صدر و امانت داري در راستاي انجام رسالت خطير خويش اهتمام ورزند.

فرماندار اشكذر با تشكر و قدرداني از فعالين عرصه خبر و اطلاع رساني اظهار داشت: خبرنگاران از يك طرف و مديران و مسئولان از طرف ديگر با تقويت مكارم اخلاق، صبر و شكيبايي و پرهيز از هرگونه حب و بغض شخصي فضايي در خور و شايسته همراه با تعامل و سازندگي ايجاد نمايند.

اين مقام مسئول به خدمات ارزشمند دولت تدبير و اميد طي يكسال گذشته اشاره كرد و گفت: با دورانديشي و آينده نگري كه همان تدبير است، تصميمات مهم و سرنوشت سازي در جهت منافع كشور اجرايي گرديده است.

شاه حسيني افزود: به گواه مردم دولت تدبير و اميد در عرصه بين المللي، حل مسائل و مشكلات داخلي و افزايش اميد و اعتماد سازي داراي عملكرد بسيار خوبي بوده است.

وي به در پيش رو بودن هفته دولت اشاره كرد و اظهار داشت: در هفته دولت 40 پروژه عمراني، صنعتي، كشاورزي و فرهنگي شهرستان با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد ريال به بهره برداري خواهد رسيد.

فرماندار اشكذر با تشريح عملكرد دولت در شهرستان گفت: سياست هاي اين شهرستان با محوريت سند توسعه و چشم انداز تدوين و اجرايي مي گردد.

اين مقام مسئول افزود: پيگيري احداث منطقه ويژه غذا و دارو، حل مشكلات زيست محيطي شهرستان، اتمام پروژه هاي نيمه تمام، تامين آب شرب، پرورش اسب و تقويت عمران شهري و روستايي از مهمترين برنامه هاي شهرستان مي باشد.

شاه حسيني با شاره به سياست هاي فرهنگي و اجتماعي دولت تاكيد كرد: حقوق شهروندي، توجه به سازمان هاي مردم نهاد، نشست هاي فرهنگي و تقويت مطبوعات محلي از ديگر برنامه هاي اين شهرستان مي باشد.

"داود پاك طينت" نيز در اين نشست با تجليل از مقام خبرنگاران اظهار داشت: خدمات و زحمات فعالين عرصه خبر و اطلاع رساني عليرغم كمبود امكانات و ابزارهاي مورد نياز قابل تقديرو تشكر مي باشد.

مديركل روابط عمومي استانداري با دعوت رسانه هاي مكتوب و مجازي اين شهرستان به گفتمان وحدت تصريح كرد: مهمترين نياز كنوني اين شهرستان همگرايي و وحدت مي باشد كه متاسفانه انرژي و پتانسيل اشكذر به خاطر مسائل حاشيه اي و اختلافات محلي در حال هدر رفتن مي باشد.

وي تصريح كرد: رسانه ها تفاوت ها را بنويسند اما از اختلافات چيزي ننويسند.

پاك طينت افزود: نوشتن و پرداختن به اختلافات باعث نفاق، كينه ورزي و دور شدن از مسير توسعه و پيشرفت خواهد شد.

مديركل روابط عمومي استانداري در بخش ديگري از سخنان خود به هفته دولت اشاره كرد و گفت: امسال از 24 مرداد ماه سالروز راي اعتماد كابينه تدبير و اميد، استقبال از هفته دولت آغاز مي گردد.

اين مقام مسئول "آرامش و اميد" را شعار امسال هفته دولت عنوان كرد و افزود: يكي از ملزوماتي كه اميد را در مردم زنده ميكند صداقت است كه خوشبختانه در دولت تدبير و اميد اين اصل مهم كه طي چند سال اخير به دست فراموش سپرده شده بود، نهادينه و در رفتار و گفتار شخص اول اجرايي كشور و ساير دولتمردان به خوبي مشاهده مي شود.

در ادامه اين نشست خبرنگاران شهرستان به بيان نظرات و ديدگاه هاي خود پيرامون حرفه خود پرداختند.

اجراي خوانندگي ،نوازندگي و موسيقي سنتي "حسام الدين پوررضوي" نوجوان هنرمند رضوانشهر از ديگر برنامه هاي اين نشست بود.