یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158369165
فرماندار اشکذر خبر داد:

با مشارکت خانواده خیر اشکذری، ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تکمیل می شود


فرماندار اشکذر با بیان اینکه بیش از یک دهه از نیمه تمام ماندن ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان می گذرد، گفت: با مشارکت خانواده "زارع پور" خیر اشکذری این ساختمان تکمیل می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی نسب" فرماندار اشکذر به همراه "زارع پور" نماینده خانواده خیر اشکذری و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از ساختمان نیمه تمام مرکز فنی و حرفه ای در بلوار وحدت بازدید کرد.

 

فرماندار با بیان اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه ای یکی از مراکز مهم در زمینه مهارت آموزی کارآموزان است گفت: بیش از یک دهه از نیمه تمام ماندن ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان می گذرد و نداشتن ساختمان مرکزی مستقل در شهرستان برگزاری کلاس های این مرکز را تحت تاثیر قرار داده است.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: با پیشنهاد و مشارکت خانواده زارع پور خیر اشکذری در خصوص تکمیل این مرکز، فرمانداری اعلام آمادگی دارد تا مسائل و مشکلاتی که در این راستا وجود دارد را مرتفع نماید تا در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن باشیم.

 

فرماندار اشکذر ادامه داد: کلیه نکات فنی مرتبط با این ساختمان از جمله مساحت کل، زیربنا و نقشه های داخلی مرتبط با مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان خواهد بود که بزودی و در نشست مشترک فرمانداری، نماینده خانواده خیر، مدیران استان و شهرستانی این مرکز تفاهم نامه ای را در جهت تسریع روند کار به امضا خواهیم رساند.

 

 

 آدرس کوتاه :