بخشدار خضرآباد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مرکز بخش:

شناسه : 783112

بخشدار خضرآباد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مرکز بخش:


بخشدار خضرآباد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مرکز بخش:

بخشدار خضرآباد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مرکز بخش:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "سید احمد میرزاخلیلی" در حاشیه  مرسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گفت: شرکت باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن نمایش قدرت غرور آفرین ملت ایران در مقابل دیدگان دشمنان بود.

بخشدار خضرآباد  اظهارداشت: مردم امروز به صحنه آمده اند تا اعلام کنند ایران را به عنوان الگویی برای ایجاد عدالت و خوشبختی برای مردم کل جهان تبدیل خواهند کرد .

خشدار خضرآباد  افزود: انقلاب اسلامی ایران مانند نوری درخشان بود که تجلی آن تمام دنیا را فرا گرفت و تمام نقشه های استعمارگران را نقش بر آب کرد.

وی اظهار داشت: 22 بهمن یادآور رشادتها و همدلی مردم ایران در مقابل طاغوت و روز رهایی از وابستگی به استعمارگران است.

بخشدار خضرآباد تاکید کرد: انقلاب اسلامی مردم ایران ثابت کرد که برنده ترین سلاح معنوی که همان ایمان باشد در سایه وحدت و انسجام و با تمسک به ریسمان محکم الهی تمام ابر قدرتها را به زانو در می آورد.

میرزاخلیلی بصیرت،‌ ولایتمداری و یکپارچگی را از مهمترین عوامل پیروزی مردم ایران در مقابل رژیم ستم شاهی عنوان کرد و ادامه داد: اکنون نیز روند رو به پیشرفت نظام اسلامی ایران که بدون وقفه و بعد از گذشت بیش از سه دهه ادامه دارد دشمنان را به هراس انداخته است.

وی گفت: جوانان برومند ما در سایه پایبندی به ارزشهای انقلاب در عرصه ای مختلف در دنیا به پیشرفتهای شگرفی دست یافته اند ولی باید همواره توسعه علمی توام با توسعه فرهنگی را در مرکز توجه قرار داد.

بخشدار خضرآباد در پایان از حضور پرشور مردم مناطق مختلف این بخش در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.