بخشدار مركزي صدوق:

شناسه : 782900

بخشدار مركزي صدوق:


بخشدار مركزي صدوق:

بخشدار مركزي صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "سيد محمد اشرف" روز دوشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري پيرامون دستاوردهاي انقلاب گفت:پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی و افزایش امکانات و آزادی و استقلال و محرومیت‌زدایی از شهرها و روستاها از دستاوردهای مهم انقلاب است.

بخشدار مركزي صدوق گفت: انقلاب دستاوردها و برکات بسیار ارزشمندی به همراه داشته است که باید این دستاوردها به خوبی برای مردم تبیین، تشریح و بازگو شود.

وی تصریح کرد: دهه مبارک فجر یادآور دلاورمردی، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار جهانی ملت بزرگ ایران اسلامی است که با افتتاح طرح های مختلف عمرانی توسط دولتمردان این ایام به کام همه شیرین تر می شود.

اين مقام مسئول افزود: عمران و آبادانی روستاها، رسیدگی به مناطق محروم، رشد و توسعه کشور در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی، دست یابی به فناوری های نوین در زمینه های پزشکی و علمی و توجه به افراد محروم و نیازمند از مهم ترین دستاوردهای انقلاب است.

اشرف با تاکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی موجب توسعه مناطق محروم و روستایی به صورت متوازن شده است، ادامه داد: برقراری عدالت و برخورداری یکسان مردم از امکانات از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.