بخشدار مركزي صدوق:

شناسه : 783272

بخشدار مركزي صدوق:


بخشدار مركزي صدوق:

بخشدار مركزي صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "سيد محمد اشرف"روز يكشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري اظهار داشت: فرهنگ و فرهنگسازی در جوامع امروزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوریکه در حال حاضر بسیاری از کشورهای جهان این مقوله  به عنوان یک امر ضروری در اولویت اقدامات دولتها قرار دارد.

بخشدار مركزي صدوق ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز بارها در منویات خود بر اهمیت مقوله فرهنگ و فرهنگسازی تاکید کرده اند و  بنابر سخنان ایشان حتی در کوچکترین موارد صنعتی و اقتصادی نیز باید ابعاد و جنبه های فرهنگی لحاظ شود که این مساله لزوم بهره بری از ظرفیتهای حوزه فرهنگ در جامعه را بر همگان آشکار می سازد.

این مسئول عنوان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، بخش مركزي صدوق نیز با توجه به نیازها و امکانات موجود، در فعالیتهای فرهنگی و هنری پيشتاز بوده و تلاش مسئولان در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و هنری در این بخش و استفاده حداکثری از اعتبارات تخصیص یافته، تاکنون مطلوب بوده است.

بخشدار مركزي صدوق ارتقای شاخصهای فرهنگی در این بخش را در گرو تعامل مثبت و همکاری هرچه بیشتر مسئولان دانست و از رویکرد تخصصی در مقوله فرهنگسازی به عنوان یک ضرورت یاد کرد.

اشرف افزود: بخش مركزي با دارا بودن جمعیتی بالغ بر  24000نفر ، به لحاظ نیروی انسانی مستعد و توانمند، بسیار غنی است و این ظرفیت ویژه، تلاش و نگاه ویژه ای را نیز می طلبد که در این راستا باید تمامی دستگاه های اجرایی، اداری و خدماتی زمینه های لازم جهت بهره بری هرچه بیشتر از ظرفیتهای موجود را فراهم آورند.