بخشدار مركزي صدوق:

شناسه : 783833

بخشدار مركزي صدوق:


بخشدار مركزي صدوق:

بخشدار مركزي صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "سيد محمد اشرف" روز يكشنبه در نشستي با اشاره به بخشی از سخنان ولایت فقیه در حرم مطهری رضوی اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال جاری را با نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» مزین کردند، بنابراین بر همه ما به عنوان یک تکلیف واجب است در تحقق این مهم از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نکنیم.

بخشدار مركزي صدوق، انتخابات را یک امتحان بزرگ الهی دانست و تأکید کرد: اطاعت محض و کاربرسازی فرامین مقام معظم رهبری در این عرصه بسیار حساس و سرنوشت‌ساز، کلیدی‌ترین راهکار برای حضور حماسی و اقتدار ایران اسلامی است.

وی، بصیرت، موقعیت‌شناسی، حضور حداکثری مردم، ایجاد فضای امید و نشاط، پرهیز از سیاه‌نمایی، شناخت عمیق از سلایق و موقعیت کشور در شرایط داخلی و خارجی را از ملزومات ضروری در خلق حماسه سیاسی برشمرد و متذکر شد: مسئولان و مردم باید با نگاه تیزبینانه و پیروی محض از رهبری در این روزها وارد شوند.

اشرف با اشاره به اینکه خوشبختانه ملت ولایتمدار و فهیم ایران اسلامی در حیات 34 سال انقلاب با حضور چشمگیر خود در صحنه نقشه‌های شوم دشمن را خنثی کردند، خاطرنشان کرد: امسال هم مردم شهیدپرور ما با درک و شعور سیاسی بسیار بالای خود در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها انتخابی آگاهانه را در برگ حماسی تاریخ با عزت ایران اسلامی رقم خواهند زد و دشمنان اسلام و انقلاب را ناکام خواهند گذاشت