یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146139074

بررسی مسائل و مشکلات روستای حاجی آباد رستاق


پنجمین اردوی خدمت رسانی مدیران ادارات شهرستان اشکذر با هدف بررسی مسائل و مشکلات روستای حاجی آباد رستاق در امامزاده سید میر حسن این روستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، پنجمین اردوی خدمت رسانی مدیران ادارات شهرستان اشکذر با هدف بررسی مسائل و مشکلات روستای حاجی آباد رستاق در امامزاده سید میر حسن این روستا برگزار شد.

 

ساماندهی جاده ورودی روستا حاجی آباد، روشنایی معابر، مسائل و مشکلات زیست محیطی واحد های مجاور، پیگیری تصویب طرح هادی، نصب دوربین مداربسته و اقامه نماز جمعه در این منطقه از جمله مهمترین مسائلی بود که در این نشست مطرح شد.

 

فرماندار اشکذر درخصوص ساماندهی جاده ورودی روستا گفت: طرح مطالعاتی در خصوص این جاده تهیه شده و بزودی جهت اجرایی شدن آن به تصویب خواهد رسید.

 

محمدعلی شاه حسینی در رابطه با مسائل زیست محیطی مجاور این روستا اظهار داشت: به واحد های متخلفی که در زمینه مسائل زیست محیطی استانداردهای لازم را رعایت نکنند اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار تخلف نسبت به پلمپ آن با همکاری دستگاه قضایی اقدام خواهد شد.

 

تهیه طرح در خصوص روشنایی معابر با مشارکت اداره برق و بخشداری، احداث فضای سبز در مجاور امامزاده سید میر حسن با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان ، پیگیری جهت مصوب شدن نام شهرک صنعتی حاجی آباد و اقامه  یک بار نماز جمعه در طول سال در این روستا از مصوبات دیگر این نشست بود که فرماندار اشکذر به آن اشاره کرد.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :