یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157511907
صبح امروز:

بزرگ‌ترین سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز کشور افتتاح شد


با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر بزرگ‌ترین سیستم جامع و نوین آبیاری هوشمند فضای سبز کشور‌ در شرکت فولاد آلیاژی ایران به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، روز دوشنبه ۲۴ تیرماه بزرگ‌ترین سیستم جامع و نوین آبیاری هوشمند فضای سبز کشور با معیار نیاز آبی گیاه، با حضور "‌عیسی کلانتری" معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست ‌کشور و هیئت همراه، "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "سردار سرتیپ دوم پاسدار ‌محمد شرفی" رئیس پلیس پیشگیری ناجا،‌ "کمال دهقانی" رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "عباس حیدری" مدیرکل حوزه استاندار، "محمد شیبانی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر و جمعی از مسئولان و مقامات استان در شرکت فولاد آلیاژی ایران افتتاح شد.


هدف از افتتاح این پروژه کاهش میزان مصرف آب در فضای سبز تا ۲۵ درصد می باشد و تجهیزات آن شامل ۵۰ ایستگاه سنسورهای محیطی، سولار خورشیدی و باطری و سایر تجهیزات است.


گفتنی است این پروژه با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در طول یک سال و با استفاده از آب پساب صنعتی در بیش از ۵۰ هکتار با ۲۵ هزار اصله درخت در شرکت فولاد آلیاژی اجرا شده است.

 

 آدرس کوتاه :