یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 105096608
فرماندار اشکذر خبر داد؛

بهره‌برداری از 51 پروژه با سرمایه‌گذاری افزون بر 1 هزار و 295 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر


فرماندار اشکذر از افتتاح 51 پروژه با سرمایه‌گذاری افزون بر 1 هزار و 295 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر و با حضور معاون اول رئیس‌جمهور در این شهرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی«در مصاحبه با ماهنامه» آوای اشکذر» ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پروژه‌های قابل‌افتتاح شهرستان اشکذر و نیز میزان سرمایه‌گذاری و اعتبار آن در ایام‌الله دهه فجر سال 96 را تشریح نمود.

 

فرماندار اشکذر بابیان اینکه 51 پروژه در مناطق مختلف شهری و روستایی طی این ایام بهره‌برداری خواهد رسید اظهار داشت: این پروژه‌ها با سرمایه‌گذاری افزون بر 1 هزار و 295 میلیارد تومان در بخش‌های دولتی و خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد.


وی افزود: پروژه‌های قابل‌افتتاح در حوزه‌های عمران شهری و روستایی، گردشگری، صنعتی، تولیدی، کشاورزی و دام‌پروری است که با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح رسمی خواهد شد.

 

وی ضمن اشاره به حضور معاون اول رئیس‌جمهور برای افتتاح چندین پروژه در شهرستان اشکذر نیز گفت: با حضور ایشان نخستین نیروگاه تولید برق خورشیدی به ظرفیت 10 مگاوات و نیز نیروگاه 500 مگاواتی حرارتی در این شهرستان به‌عنوان مهم‌ترین این پروژه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر ابراز امیدواری کرد با افتتاح این پروژه‌ها ضمن افزایش اشتغال‌زایی شرایط برای رشد و توسعه بیشتر شهرستان، استان و کشور فراهم گردد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :